Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
Memorial Henryka Lasaka 2018 (1.2)
Poland  /  11 August

Edition: 20 (165.0 Km)
Winner: GRABIS Mateusz

2017    



Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. GRABIS Mateusz POL VOSTER ATS TEAM 04:07:26
2. VORGANOV Eduard RUS MINSK CYCLING CLUB 04:07:26
3. BOUBAL Martin CZE 04:07:26
4. STÖHR Pavel CZE AC SPARTA PRAHA 04:07:26
5. JAKOUBEK Tomáš CZE 04:07:26
6. BANASZEK Adrian POL VOSTER ATS TEAM 04:08:51
7. BANASZEK Norbert POL WIBATECH MERX 7R 04:08:51
8. BEN MOSHE Yuval ISR 04:08:51
9. GALDOUNE Ahmed Amine MAR KOBANYA CYCLING TEAM 04:08:51
10. PAWLAK Tobiasz POL 04:08:51
11. KUKLEWICZ Karol POL 04:08:51
12. DI FELICE Francesco ITA 04:08:51
13. MUZYCHKIN Anton BLR MINSK CYCLING CLUB 04:08:51
14. STÖHR Jan CZE AC SPARTA PRAHA 04:08:51
15. MURIAS Jakub POL 04:08:51
16. KROTKÝ Rostislav CZE AC SPARTA PRAHA 04:08:51
17. RYBA Jan CZE AC SPARTA PRAHA 04:08:51
18. PROC Bartlomiej POL 04:08:51
19. TAGLIANI Filippo ITA 04:08:51
20. DETKO Artur POL 04:08:51
21. MATUSIAK Sebastian POL 04:08:51
22. KUS Adam POL 04:08:51
23. PIASHKUN Aliaksei BLR BELARUS 04:08:51
24. KUBA Karel CZE 04:08:51
25. AHLOBLIN Ilya BLR BELARUS 04:08:51
26. FIALA Petr CZE AC SPARTA PRAHA 04:08:51
27. HALEJAK Wojciech POL 04:08:51
28. SZOSTKA Pawel POL 04:08:51
29. BAUCE Davide ITA 04:08:51
30. SLAWEK Damian POL 04:08:51
31. ABU-FARES Saned ISR 04:08:51
32. KRUPA Adrian POL 04:08:51
33. GANKO Antoni POL 04:08:51
34. SOLINSKI Patryk POL 04:08:51
35. JATCZAK Artur POL 04:08:51
36. KLOC Dawid POL TEAM HUROM 04:08:51
37. HEBÍK Martin CZE 04:08:51
38. MODLITBA Vojtech CZE 04:08:51
39. WOJTANEK Bartlomiej POL 04:08:51
40. KRAWCZYK Szymon POL VOSTER ATS TEAM 04:08:51
41. PEKALA Piotr POL 04:08:51
42. PATERSKI Maciej POL WIBATECH MERX 7R 04:08:51
43. BIALIAUSKI Vasili BLR BELARUS 04:08:51
44. NOWACZEK Mateusz POL VOSTER ATS TEAM 04:08:51
45. SOBAL Yauhen BLR MINSK CYCLING CLUB 04:08:51
46. HERSHLER Saar ISR 04:08:51
47. PUSTULA Michal POL 04:08:51
48. MICHALEK Mariusz POL 04:08:51
49. KRUKOWSKI Jan POL 04:08:51
50. BARAVIK Nikita BLR BELARUS 04:08:51
51. WISZNIEWSKI Kacper POL 04:08:51
52. KALOJÍROS Tomáš CZE AC SPARTA PRAHA 04:08:51
53. IVASHKIN Anton BLR MINSK CYCLING CLUB 04:08:51
54. KLIMIANKOU Kanstantsin BLR MINSK CYCLING CLUB 04:08:51
55. BEAR Ido ISR 04:08:51
56. GRUBER Pavel CZE 04:08:51
57. PARMA Krzysztof POL VOSTER ATS TEAM 04:08:51
58. JAKALA Jakub POL 04:08:51
59. CENIUCH Wojciech POL 04:08:51
60. WOJCIK Adam POL 04:08:51
61. REBIEWSKI Jaroslaw POL 04:08:51
62. KOSTECKI Patryk POL 04:08:51
63. WEWIOR Dominik POL 04:08:51
64. STROKAU Vasili BLR MINSK CYCLING CLUB 04:09:05
65. KUCIO Krzysztof POL 04:09:22
66. SAROKA Aliaksandr BLR BELARUS 04:09:22
67. NOCEN Adam POL 04:10:12
68. SCOTT Andrew USA 04:13:41
69. MROZEK Pawel POL 04:14:07
70. GABAY Nir ISR 04:14:07
71. CECCHINI Marco ITA 04:14:07








--- advertisement ---