Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Tour of Estonia 2019 (2.1)
Estonia  /  23 May - 25 May

(363.2 Km)
Winner: RÄIM Mihkel

2018    

Videos (3)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. RÄIM Mihkel ICA 08:31:08
2. BRANDLE Matthias ICA 00:00:10
3. BARBIER Rudy ICA 00:00:12
4. LINDGREN Emil NSWE 00:00:18
5. PATERSKI Maciej WIB 00:00:19
6. PRUUS Peeter NEST 00:00:19
7. PLANET Charles TNN 00:00:20
8. PERON Andrea TNN 00:00:21
9. KUREK Adrian THU 00:00:21
10. CARISEY Clément ICA 00:00:22
11. PODLASKI Michal WIB 00:00:23
12. FORSSELL Hugo NSWE 00:00:23
13. ÄRM Rait NEST 00:00:23
14. BOGUSLAWSKI Marceli WIB 00:00:24
15. MAIKIN Roman MCC 00:00:24
16. VAHTRA Norman NEST 00:00:25
17. BOGDANOVICS Maris NLAT 00:00:26
18. SARAMOTINS Aleksejs NLAT 00:00:27
19. BERGSTRÖM FRISK Erik NSWE 00:00:28
20. PERRY Benjamin ICA 00:00:29
21. NOVIKOV Savva NRUS 00:00:29
22. ERIKSSON Jacob NSWE 00:00:30
23. KONWA Piotr WIB 00:00:30
24. KUSZTOR Peter TNN 00:00:30
25. LASINIS Venantas NLTU 00:00:31
26. HENTTALA Joonas TNN 00:00:33
27. KANEPEJS Deins AMO 00:00:33
28. STEPNIAK Grzegorz WIB 00:00:34
29. GONOV Lev NRUS 00:00:34
30. JUNTUNEN Antti-Jussi NFIN 00:00:35
31. KARALIOK Yauheni MCC 00:00:35
32. STROKAU Vasili MCC 00:00:35
33. HOFER Andreas HAC 00:00:36
34. BUDZINSKI Marcin THU 00:00:36
35. LUKSEVICS Viesturs AMO 00:00:37
36. PIETIKAINEN Sauli NFIN 00:00:37
37. GRAF Andreas HAC 00:00:40
38. KALF Steven NEST 00:00:40
39. LUNDGREN Isac NSWE 00:00:40
40. VOSEKALNS Andris NLAT 00:00:41
41. TIZZA Marco AMO 00:00:42
42. TYRPEKL Karel SKC 00:00:42
43. GAVARS Eriks Toms AMO 00:00:43
44. GASIOROWSKI Marius THU 00:00:45
45. ADOMAITIS Rojus NLTU 00:00:46
46. BERSENEV Nikita NRUS 00:00:46
47. WALL Christoffer NSWE 00:00:47
48. LODERER Timon HAC 00:00:49
49. PELTONEN Ukko Iisakki NFIN 00:00:50
50. BARTA Tomas SKC 00:00:52
51. WARCHOL Bartosz WIB 00:00:53
52. VORGANOV Eduard MCC 00:00:54
53. KAMSTRA Brian TNN 00:01:10
54. JOEAAR Gert NEST 00:01:12
55. EICHINGER Daniel HAC 00:01:35
56. BRAND Sam TNN 00:01:39
57. NIKIFOROV Arseny NRUS 00:01:40
58. SYKALA Wojciech WIB 00:01:55
59. ANDERSSON Emil NSWE 00:02:04
60. JAKIN Alo NEST 00:02:13
61. BENIUSIS Justas NLTU 00:02:15
62. NISU Oskar NEST 00:02:15
63. SIDEIKIS Povilas NLTU 00:02:23
64. RAZINSKIS Aleks Janis NLAT 00:02:57
65. PAVLOVS Evalds NLAT 00:03:09
66. PSZCZOLARSKI Wojciech SKC 00:03:39
67. SCHREURS Hamish ICA 00:04:50
68. DZERVUS Darijus NLTU 00:07:18
69. KUS Adam THU 00:07:27
70. DOLNICEK Marek SKC 00:10:54
71. UUSIPERHE Jesse NFIN 00:12:26








--- advertisement ---