Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Espańol | Euskara

Login / Subscribe   
V4 Special Series Debrecen - Ibrany 2019 (1.2)
Hungary  /  20 July

(150.0 Km)
Winner: AUER Daniel

2018    

Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. AUER Daniel AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:22:38
2. PELIKÁN János Zsombor HUN PANNON CYCLING TEAM 3:22:41
3. KOROŠEC Rok SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:22:44
4. MALECKI Kamil POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:22:44
5. TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:22:44
6. CENTRONE Ivan LUX TEAM DIFFERDANGE GEBA 3:22:44
7. INNOCENTI Simone ITA 3:22:44
8. CULLY Jan Andrej SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:22:44
9. WINTER Laurin GER TEAM DIFFERDANGE GEBA 3:22:44
10. DINA Dániel HUN PANNON CYCLING TEAM 3:22:44
11. LAJCHA Juraj SVK 3:22:50
12. SZARKA Gergely HUN 3:22:50
13. MAHDAR Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:22:50
14. COMA Richard SVK 3:22:50
15. GROŠELJ Matic SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:22:53
16. HILL Benjamin AUS LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:23:13
17. WAWRZYNIAK Karol POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:23:18
18. PEGORARO Matteo Gino ITA 3:23:18
19. LICHNOVSKÝ Luděk CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:23:33
20. ZATHURECZKY Márk HUN 3:23:37
21. TU Chih Hao TPE CCC DEVELOPMENT TEAM 3:23:38
22. VARHANOVSKY Jakub SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:24:21
23. FRANZ Toni GER TEAM DIFFERDANGE GEBA 3:24:21
24. STOSZ Patryk POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:24:21
25. BELLAN Juraj SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:24:21
26. SCANDIUZZI Davide ITA 3:24:21
27. BEARD Cameron USA TEAM DIFFERDANGE GEBA 3:24:21
28. PAOLINI Emanuele ITA 3:24:21
29. BÁRTA TomᚠCZE 3:24:21
30. MÓRICZ Dániel HUN PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
31. TYRPEKL Karel CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:24:21
32. KOLB Stefan AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:24:21
33. BÉREŠ Stanislav SVK 3:24:21
34. MÁLIK Róbert SVK 3:24:21
35. OROSZ Gergő HUN PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
36. GAVENDA Martin SVK 3:24:21
37. KARL Adam HUN 3:24:21
38. RÓZSA Balázs HUN TEAM DIFFERDANGE GEBA 3:24:21
39. ČANECKY Marek SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA 3:24:21
40. FILUTÁS Viktor HUN PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
41. PETRACHE Marius-Cristian ROU 3:24:21
42. FINKŠT Tilen SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:24:21
43. SKOK Anže SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:24:21
44. PÁPAI Ádám HUN 3:24:21
45. TAFI Andrea ITA 3:24:21
46. LOVASSY Krisztián HUN 3:24:21
47. DEMENTIEV Yehor UKR 3:24:21
48. WALKOWIAK Kacper POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:24:21
49. GAVENDA Miroslav SVK 3:24:21
50. LEONI Alberto ITA 3:24:21
51. ANDREI Ionut-Andrei ROU 3:24:21
52. SZABO Miklos SVK PANNON CYCLING TEAM 3:24:21
53. D. KOVÁCS Dávid HUN 3:24:21
54. HOPFGARTNER Paul AUT 3:24:21
55. SÖLKNER Stefan AUT 3:24:21
56. ANIOLKOWSKI Stanislaw POL CCC DEVELOPMENT TEAM 3:24:21
57. PSZCZOLARSKI Wojciech POL TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:24:21
58. RUGOVAC Denis CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV 3:24:21
59. ISTLSTEKKER Zsolt HUN 3:24:21
60. GÖTZINGER Valentin AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:24:21
61. MULLER Gabriel FRA TEAM DIFFERDANGE GEBA 3:24:21
62. POTOČKI Viktor CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 3:24:21
63. MOLINA RICO Wilmar COL TEAM NOVAK 3:24:21
64. BOAGA Francesco ITA 3:24:21
65. GÖNCZY Gergő HUN 3:24:21
66. POLANSEK Eric AUT 3:24:21
67. SCHNEIDER Sebestyén HUN 3:24:21
68. KAŠKO Dávid SVK 3:24:21
69. BODZÁN Károly HUN 3:24:41
70. ZEMAN Alex SVK 3:24:41
71. KOVÁCS Kristóf Artúr HUN 3:24:41
72. BALAZSI Lorant ROU TEAM NOVAK 3:24:41
73. BABAITA Dan-Mihai ROU 3:24:41
74. PÁLYI Csaba HUN 3:24:41
75. HAVRAN Ivan SVK 3:24:41
76. SZENTPÉTERI András HUN 3:24:41
77. OCHSENHOFER Peter AUT 3:24:45
78. PÜSPÖKI Dániel HUN 3:24:45
79. VÍGH Zoltán HUN 3:24:49
80. BESSEGA Davide ITA 3:24:49
81. BOBBO Riccardo ITA 3:24:54
82. MENEGALE Elia ITA 3:24:54
83. RESTREPO DIOSA Jaime Alberto COL TEAM NOVAK 3:24:54
84. SALZMANN Jodok AUT MALOJA PUSHBIKERS 3:25:03
85. BERTIZZOLO Achille ITA 3:25:07
86. SALI Edoardo ITA 3:25:07
87. GANDIN Stefano ITA 3:25:07
88. MOLNÁR Gábor HUN 3:25:58
89. URBÁN Jakab HUN 3:28:08
90. VRABEL Radovan SVK 3:28:08







--- advertisement ---