Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte della Serenissima 2019 (2.1)
(Adriatica Ionica Race)
Italy  /  25 July - 28 July

Edition: 2 (731.6 Km)
Winner: PADUN Mark

2018    



Videos (4)
Winners of the Race




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. PADUN Mark TBM 17.06.45
2. HERMANS Ben ICA 00:00:17
3. KNOX James DQT 00:00:17
4. CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever EF1 00:00:17
5. CONCI Nicola TFS 00:00:17
6. QUINTANA ROJAS Dayer Uberney THR 00:00:17
7. POLANC Jan UAD 00:00:17
8. EVENEPOEL Remco DQT 00:00:17
9. MUÑOZ GIRALDO Daniel ANS 00:00:17
10. HONORÉ Mikkel DQT 00:00:17
11. GREGAARD WILSLY Jonas AST 00:00:17
12. ANACONA Winner Anrew MOV 00:00:17
13. MASNADA Fausto ANS 00:00:17
14. WYSS Danilo TDD 00:00:17
15. BUSATO Matteo ANS 00:00:17
16. FIORELLI Filippo NITA 00:00:17
17. BONGIORNO Francesco Manuel THR 00:00:17
18. EG Niklas TFS 00:00:17
19. SCHÖNBERGER Sebastian THR 00:00:17
20. BARBIN Enrico BRD 00:00:17
21. BAIS Mattia CTF 00:00:17
22. PRADES REVERTE Eduard MOV 00:00:17
23. BOU Joan NIP 00:00:17
24. LAMMERTINK Maurits ROC 00:00:17
25. NATAROV Yuriy AST 00:00:17
26. SEPULVEDA Eduardo MOV 00:00:17
27. SPRENGERS Thomas SVB 00:00:17
28. ROTA Lorenzo BRD 00:00:17
29. RIVERA SERRANO Kevin ANS 00:00:17
30. VELASCO Simone THR 00:00:17
31. BARISON Emanuele NITA 00:00:17
32. RIABUSHENKO Aliaksandr UAD 00:00:17
33. ARCAS PEÑA Jorge MOV 00:00:17
34. CANOLA Marco NIP 00:00:17
35. MEINTJES Louis TDD 00:00:17
36. GILBERT Philippe DQT 00:00:17
37. KUSZTOR Peter TNN 00:00:17
38. THEUNS Edward TFS 00:00:17
39. SENECHAL Florian DQT 00:00:17
40. WARLOP Jordi SVB 00:00:17
41. VANMARCKE Sep EF1 00:00:17
42. WEENING Pieter ROC 00:00:17
43. BADILATTI Matteo ICA 00:00:17
44. BIZHIGITOV Zhandos AST 00:00:17
45. GONZÁLEZ Roberto THR 00:00:17
46. DOMBROWSKI Joseph Lloyd EF1 00:00:17
47. OLIVEIRA Rui UAD 00:00:17
48. NOVAK Domen TBM 00:00:17
49. SBARAGLI Kristian ICA 00:00:17
50. NIV Guy ICA 00:00:17
51. MALUCELLI Matteo CJR 00:00:17
52. MODOLO Sacha EF1 00:00:17
53. ABERASTURI IZAGA Jon CJR 00:00:17
54. HAUSSLER Heinrich TBM 00:00:17
55. VERWILST Aaron SVB 00:00:17
56. FOMINYKH Daniil AST 00:00:17
57. GRUZDEV Dmitriy AST 00:00:17
58. SUTHERLAND Rory UAD 00:00:17
59. LONARDI Giovanni NIP 00:00:17
60. ZACCANTI Filippo NIP 00:00:17
61. DAINESE Alberto NITA 00:00:17
62. IRIZAR ARANBURU Markel TFS 00:00:17
63. PERON Andrea TNN 00:00:18
64. GIDICH Yevgeniy AST 00:00:18
65. SAGIV Guy ICA 00:00:18
66. KIRSCH Alex TFS 00:00:18
67. VAN EMPEL Etienne THR 00:00:18
68. ALEOTTI Giovanni CTF 00:00:18
69. VAN GINNEKEN Sjoerd ROC 00:00:18
70. BAIS Davide CTF 00:00:18
71. ARASHIRO Yukiya TBM 00:00:18
72. FERRARI Roberto UAD 00:00:18
73. WHELAN James EF1 00:00:18
74. NICOLAU BELTRAN Joel CJR 00:00:18
75. EISEL Bernhard TDD 00:00:18
76. FRAME Alex TFS 00:00:18
77. BRAND Sam TNN 00:00:18
78. SÜTTERLIN Jasha MOV 00:00:18
79. GIBBONS Ryan TDD 00:00:18
80. DALLA VALLE Nicolas NITA 00:00:18
81. ROELANDTS Jurgen MOV 00:00:18
82. EARLE Nathan ICA 00:00:18
83. PLANET Charles TNN 00:00:18
84. PEDERSEN Mads TFS 00:00:18
85. LIVYNS Arjen ROC 00:00:18
86. WILLEMS Thimo SVB 00:00:18
87. SIEBERG Marcel TBM 00:00:18
88. HODEG CHAGUI Álvaro José DQT 00:00:18
89. VAN DEN BERG Julius EF1 00:00:18
90. SIMION Paolo BRD 00:00:18
91. BAUHAUS Phil TBM 00:00:18
92. TILLER Rasmus Fossum TDD 00:00:18
93. STACCHIOTTI Riccardo NITA 00:00:18
94. RENSHAW Mark TDD 00:00:18
95. ZARDINI Edoardo THR 00:00:18
96. HOFLAND Moreno EF1 00:00:18
97. NOPPE Christophe SVB 00:00:18
98. BEHRINGER Oliver TNN 00:00:18
99. GAZZOLI Michele NITA 00:00:18
100. CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier CJR 00:00:18
101. BRESCIANI Michael BRD 00:00:18
102. POLI Umberto TNN 00:00:18
103. DUNNE Conor ICA 00:00:18
104. VAN POPPEL Boy ROC 00:00:18
105. PESSOT Alessandro BRD 00:00:18







--- advertisement ---