Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
WWT Emakumeen XXXII.Bira 2019 (2.WWT)
(Iurreta-Emakumeen Bira)
Spain  /  22 May - 25 May

Edition: 32 (466.1 Km)
Winner: LONGO BORGHINI Elisa

2018    


Videos (3)
Winners of the Race




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. LONGO BORGHINI Elisa TRE 12:21:41
2. SPRATT Amanda MTS 12:21:43
3. PALADIN Soraya ALE 12:21:48
4. WILES Tayler TRE 12:21:55
5. GARCIA Margarita Victoria MOV 12:22:15
6. VAN VLEUTEN Annemiek MTS 12:22:17
7. AALERUD Katrine TVC 12:22:26
8. SANTESTEBAN GONZALEZ Ane WNT 12:22:48
9. MERINO CORTAZAR Eider MOV 12:22:48
10. MARTINEZ BONAFE Cristina BDU 12:23:11
11. MAJERUS Christine DLT 12:23:19
12. PIETERS Amy DLT 12:23:52
13. KOPPENBURG Clara WNT 12:23:52
14. MUZIC Evita FDJ 12:24:09
15. NEYLAN Rachel TVC 12:24:36
16. CORDON-RAGOT Audrey TRE 12:24:44
17. KENNEDY Lucy MTS 12:24:44
18. GUTIERREZ RUIZ Sheyla MOV 12:24:51
19. HARRIS Ella CSR 12:24:56
20. NA Ah Reum ALE 12:25:10
21. NILSSON Hanna BTC 12:25:17
22. GUILMAN Victorie FDJ 12:25:37
23. AMIALIUSIK Alena CSR 12:25:43
24. CHABBEY Elise BIG 12:26:26
25. WRIGHT Sophie BIG 12:26:29
26. BEEKHUIS Teuntje BPC 12:26:56
27. PINTAR Ursa BTC 12:27:11
28. GILLOW Shara FDJ 12:27:16
29. SHAPIRA Omer CSR 12:28:20
30. GRINCZER Natalie BDU 12:30:09
31. KERN Spela BTC 12:30:47
32. GUDERZO Tatiana BPK 12:30:57
33. D'AGOSTIN Nicole BDU 12:31:52
34. JASINSKA Malgorzta MOV 12:32:21
35. VIGILIA Alessia VAL 12:32:54
36. YONAMINE Eri ALE 12:32:59
37. BUURMAN Eva DLT 12:34:27
38. LLAMAS GARCIA Lorena MOV 12:36:50
39. GAFINOVITZ Rotem CSR 12:36:53
40. BERTIZZOLO Sofia TVC 12:37:31
41. QUAGLIOTTO Nadia ALE 12:37:53
42. GONZALEZ BLANCO Lucia BDU 12:38:50
43. DIDERIKSEN Amalie DLT 12:39:57
44. ZIGART Urska BTC 12:40:43
45. NOSKOV┴ Nikola BIG 12:41:47
46. PATINO BEDOYA Paula Andrea MOV 12:42:51
47. POTOKINA Anna SER 12:43:52
48. CANVELLI Vania BPK 12:44:12
49. TREVISI Anna ALE 12:44:59
50. TRIAS JORDAN Mireia SWT 12:45:07
51. GOROSTIZA ULLOA Aroa BDU 12:46:30
52. PILOTE-FORTIN Gabrielle WNT 12:46:50
53. VIECELI Lara WNT 12:48:31
54. WIEL Jade FDJ 12:49:51
55. D'HOORE Jolien DLT 12:51:08
56. SOET Aafke WNT 12:51:20
57. ALONSO DOMINGUEZ Sandra BDU 12:52:07
58. HANSEN Louise Norman TVC 12:53:25
59. STEIGENGA Nicole BPK 12:53:50
60. BAKS Marissa BPC 12:53:55
61. CASAS CODINA Julia SWT 12:55:49
62. ERIC Jelena ALE 12:56:23
63. MANLY Alexandra MTS 12:58:13
64. COLBORNE Henrietta BPC 12:58:28
65. ERATH Tanja CSR 13:00:27
66. PLICHTA Anna TRE 13:09:03







--- advertisement ---