Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
World TimeTrial Championship (MU) 2021 (CM)
(World TimeTrial Championship (MU))
Belgium  /  20 September

Edition: 25 (30.3 Km)
Winner: PRICE-PEJTERSEN Johan

2019    


Videos (1)
Winners of the Race


Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. PRICE-PEJTERSEN Johan UDEN 00:34:29
2. PLAPP Luke UAUS 00:00:10
3. VERMEERSCH Florian UBEL 00:00:11
4. WAERENSKJOLD S°ren UNOR 00:00:13
5. VAN DIJKE Mick UNED 00:00:24
6. HOOLE Daan UNED 00:00:39
7. VERNON Ethan UGBR 00:00:43
8. HESSMANN Michel UGER 00:00:48
9. BARONCINI Filippo UITA 00:00:57
10. SHEFFIELD Magnus UUSA 00:00:58
11. CURRIE Logan UNZL 00:01:00
12. MIHOLJEVIC Fran UCRO 00:01:04
13. FISHER-BLACK Finn UNZL 00:01:05
14. FETTER Erik UHUN 00:01:06
15. TURNBULL Carter UAUS 00:01:15
16. GARC═A PIERNA Ra˙l UESP 00:01:17
17. BAYER Tobias UAUT 00:01:19
18. JěRGENSEN Adam Holm UDEN 00:01:22
19. BALMER Alexandre USUI 00:01:24
20. FEDOROV Yevgeniy UKAZ 00:01:25
21. AZPARREN IRURZUN Xavier Mikel UESP 00:01:25
22. BERCKMOES Jenno UBEL 00:01:27
23. HANSEN Marcus Sander UDEN 00:01:30
24. THI╔BAUD ValŔre USUI 00:01:31
25. VAUQUELIN Kevin UFRA 00:01:36
26. ─RM Rait UEST 00:01:41
27. MACIEJUK Filip UPOL 00:01:42
28. BALLERSTEDT Maurice UGER 00:01:50
29. KURITS Joonas UEST 00:01:54
30. RICCITELLO Matthew UUSA 00:01:56
31. HEALY Ben UIRL 00:01:59
32. PARISELLA Raphael UCAN 00:02:00
33. FRIGO Marco UITA 00:02:01
34. KOPECKY Thomas UCZE 00:02:02
35. CEMAZAR Nik USLO 00:02:02
36. ARNES Daniel UNOR 00:02:04
37. CHZHAN Igor UKAZ 00:02:11
38. BUITRAGO SANCHEZ Santiago UCOL 00:02:12
39. MCCAMBRIDGE Kevin UIRL 00:02:13
40. OOSTHUIZEN Jason URSA 00:02:13
41. KLUCKERS Arthur ULUX 00:02:17
42. STEPANOV Andrei URUS 00:02:21
43. DELPHIS Thomas UFRA 00:02:27
44. MIKUTIS Aivaras ULTU 00:02:37
45. SKOK Anze USLO 00:02:41
46. JUNEAU Francis UCAN 00:02:45
47. OCAMPO GIRALDO Victor Alejandro UCOL 00:02:50
48. HOPKINS Kaden Luke UBER 00:02:51
49. DAUMONT Paul UBUR 00:03:02
50. WHITE Conor UBER 00:03:07
51. BYIZA UHIRIWE Renus URWA 00:03:28
52. BETTENDORFF Loic ULUX 00:03:32
53. NIKULIN Danil UUKR 00:03:36
54. KMIELIAUSKAS Rokas ULTU 00:03:41
55. AUTRAN CARRILLO Jose Eduardo UCHI 00:03:50
56. MANSOURI Hamza UALG 00:03:52
57. HABIMANA Jean Eric URWA 00:04:07
58. FOMOVSKIY Aleksey UUZB 00:04:22
59. PEYROT BALVANERA Jorge UMEX 00:04:40
60. CHIPOLINI Francisco UARG 00:05:03
61. CHAIYASOMBAT Thanakhan UTHA 00:05:06
62. HERRERA PERALTA Roberto Jose UPAN 00:05:34
63. EVDOKIMOV Danil UUZB 00:05:37
64. ABREHA Negasi UETH 00:06:04
65. MORALES Joel Elian UARG 00:06:45
66. RAYES Mohamed USYR 00:09:07





--- advertisement ---