Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Trofeo Laigueglia 2021 (1.Pro)
Italy  /  3 March

Edition: 58 (202.0 Km)
Winner: MOLLEMA Bauke

2020    


Videos (1)
Winners of the Race
1 Fans




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. MOLLEMA Bauke TFS 04:57:05
2. BERNAL GOMEZ Egan Arley IGD 04:57:44
3. VANSEVENANT Mauri DQT 04:57:44
4. CHAMPOUSSIN Clément ACT 04:57:45
5. CICCONE Giulio TFS 04:57:45
6. LANDA MEANA Mikel TBV 04:57:45
7. KNOX James DQT 04:58:02
8. VENDRAME Andrea ACT 04:58:06
9. GIRMAY HAILU Biniam DKO 04:58:06
10. ROTA Lorenzo IWG 04:58:06
11. HERRADA LOPEZ Jesús COF 04:58:06
12. MADOUAS Valentin GFC 04:58:06
13. BRAMBILLA Gianluca TFS 04:58:06
14. BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello TBV 04:58:08
15. DEVENYNS Dries DQT 04:58:33
16. MOHORIC Matej TBV 04:58:37
17. MARTIN SANZ Gotzon EUS 04:58:38
18. VENTURINI Clément ACT 04:58:38
19. QUINTANA ROJAS Nairo Alexander ARK 04:58:38
20. FINETTO Mauro DKO 04:58:38
21. DÍAZ GALLEGO José Manuel DKO 04:58:38
22. MUÑOZ GIRALDO Daniel ANS 04:58:38
23. REICHENBACH Sébastien GFC 04:58:38
24. PINOT Thibaut GFC 04:58:38
25. NIBALI Vincenzo TFS 04:58:39
26. PEREZ Anthony COF 04:59:19
27. SAVINI Daniel BCF 04:59:19
28. ZANA Filippo BCF 04:59:19
29. VILLELLA Davide MOV 04:59:21
30. ZARDINI Edoardo THR 04:59:21
31. CANOLA Marco GAZ 04:59:41
32. BAKELANTS Jan IWG 04:59:41
33. RODRIGUEZ CANO Carlos IGD 05:01:33
34. FELLINE Fabio AST 05:01:33
35. PRODHOMME Nicolas ACT 05:01:50
36. BAIS Mattia ANS 05:01:50
37. COLBRELLI Sonny TBV 05:01:50
38. HOLLMANN Juri MOV 05:02:43
39. GESBERT Elie ARK 05:02:43
40. EDET Nicolas COF 05:02:44
41. VELASCO Simone GAZ 05:03:01
42. ARISTI GARDOKI Mikel EUS 05:03:02
43. GABBURO Davide BCF 05:03:03
44. ALBANESE Vincenzo KTX 05:03:03
45. UMBA LOPEZ Abner Santiago ANS 05:03:03
46. TORTOMASI Leonardo THR 05:03:03
47. GARAVAGLIA Giacomo IWD 05:03:03
48. STRAKHOV Dmitrii GAZ 05:03:03
49. COVILI Luca BCF 05:03:03
50. REBELLIN Davide IWD 05:03:03
51. HERRADA LOPEZ José COF 05:03:04
52. SEPULVEDA Eduardo ANS 05:03:04
53. AYUSO PESQUERA Juan CPK 05:03:04
54. MILESI Lorenzo BTC 05:03:04
55. GAROSIO Andrea BCF 05:03:04
56. GASTAUER Ben ACT 05:03:05
57. WRIGHT Paul MGK 05:03:05
58. KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi AST 05:03:05
59. FRANK Mathias ACT 05:03:05
60. GUGLIELMI Simon GFC 05:03:05
61. GONZALEZ RIVERA Abner MOV 05:03:05
62. OWSIAN Lukasz ARK 05:03:05
63. ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS 05:03:06
64. VERRE Alessandro CPK 05:03:06
65. CONCI Nicola TFS 05:03:06
66. FERNANDEZ CRUZ Delio DKO 05:03:06
67. DELETTRE Alexandre DKO 05:03:06
68. JUARISTI ARRIETA Txomin EUS 05:03:06
69. MAS BONET Lluis MOV 05:03:07
70. GREGAARD WILSLY Jonas AST 05:03:07
71. DINA Marton KTX 05:03:07
72. CHRISTIAN Mark KTX 05:03:07
73. DUNBAR Eddie IGD 05:03:07
74. ROMO Javier AST 05:03:07
75. TAGLIANI Filippo ANS 05:04:08
76. NORSGAARD JØRGENSEN Mathias MOV 05:04:28
77. BARCELÓ ARAGÓN Fernando COF 05:04:28
78. RAVANELLI Simone ANS 05:04:52
79. ELÓSEGUI Iñigo MOV 05:05:21
80. SCARONI Cristian GAZ 05:06:32
81. TESFATSION OCBIT Natnael ANS 05:06:32
82. BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael COF 05:06:39





--- advertisement ---