Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
Race information
Historia eta estatistika
Historia
Palmaresa
Etapetako irabazleak
Laisterketako Liderrak
Laisteketa honetako hiriak
Laisterketako mendateak
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Thierry Claveyrolat
Txirrindularien profil osoa ikusi >>
France
31 Martxoa 1959 La Tronce, France
Specialties
8
Garaipen sailkapena
Puntukako sailkapena (3)
1987 1989 1990
Mendiko erregea (5)
1986 1990 1991 1992 1993
Race Performance
5
Stage Victories
1990
Stage 6
Gap
-
Allevard les Bains
209.00 km
1989
Stage 5
Crest
-
Grenoble
230.00 km
1987
Stage 7
Bardonecchia
-
Barcelonnette
163.00 km
1986
Stage 6
Grenoble
-
Puy St Vincent
207.00 km
1986
Stage 3
Digain
-
St Etienne
195.00 km
2
Days in Leader Jersey
1990
Stage 7
Annecy
177.50 km
1990
Stage 6
Allevard les Bains
209.00 km
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika