Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Romandie
2008
(PT)
Switzerland / 29 Apirila - 4 Maiatza
Edition: 62 (659.0 Km)
Winner:
KLÖDEN Andreas
2007
2009
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Andreas Klöden
GER
Daniele Bennati
ITA
De Bonis Francesco
ITA
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VLASOV Aleksander
2021
THOMAS Geraint
2019
ROGLIC Primoz
2018
ROGLIC Primoz
2017
PORTE Richie
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ZAKARIN Ilnur
2014
FROOME Christopher
2013
FROOME Christopher
2012
WIGGINS Bradley
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Le Bouveret
-
Lausanne
4 Maiatza
/ 159.40 kilometer / Hasiera: 11:25
Etapa irabazlea
:
03:43:39
BENNATI Daniele
Laisterketako Liderra
:
16:43:20
KLÖDEN Andreas
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNATI Daniele
LIQ
03:43:39
2.
ZBERG Marcus
GST
00:00:00
3.
IGLINSKIY Maxim
AST
00:00:00
4.
BRESCHEL Matti
CSC
00:00:00
5.
SCHRÖDER Björn
MRM
00:00:00
6.
CAVENDISH Mark
THR
00:00:00
7.
WYSS Danilo
BMC
00:00:00
8.
RIGHI Daniele
LAM
00:00:00
9.
MORENO FERNANDEZ Daniel
GCE
00:00:00
10.
ASTARLOZA CHAURREAU Mikel
EUS
00:00:00
11.
ELMIGER Martin
ALM
00:00:00
12.
BONO Matteo
LAM
00:00:00
13.
KOHLER Martin
BMC
00:00:00
14.
CAPECCHI Eros
SDV
00:00:00
15.
DEVENYNS Dries
SIL
00:00:00
16.
JURCO Matej
MRM
00:00:00
17.
ISASI FLORES Inaki
EUS
00:00:00
18.
KLÖDEN Andreas
AST
00:00:00
19.
JEROME Vincent
BTL
00:00:00
20.
GARATE Juan Manuel
QST
00:00:00
13
Erretiratzeak
7.
MOLLEMA Bauke
RAB
DNF
42.
CORNU Dominique
SIL
DNF
44.
GATES Nick
SIL
DNF
45.
MCEWEN Robbie
SIL
DNS
66.
WESTPHAL Carlo
GST
DNF
75.
GUDSELL Timothy
FDJ
DNF
83.
FERNANDEZ DE LA PUEBLA RAMOS Alberto
SDV
DNS
87.
MORI Manuele
SDV
DNS
105.
SCARSELLI Leonardo
QST
DNS
122.
AZANZA SOTO Jorge
EUS
DNF
146.
PLIUSCHIN Alexandr
ALM
DNF
151.
BERTHOU Eric
C.A
DNF
161.
BERNAUDEAU Giovanni
BTL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika