Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour cycliste international du Haut Var
2009
(2.1)
(Tour du Haut Var)
France / 21 Otsaila - 22 Otsaila
Edition: 41 (365.0 Km)
Winner:
VOECKLER Thomas
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Thomas Voeckler
FRA
Thomas Voeckler
FRA
Lilian Jegou
FRA
Julien Simon
FRA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2021
BRAMBILLA Gianluca
2020
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
PINOT Thibaut
2018
HIVERT Jonathan
2017
VICHOT Arthur
2016
VICHOT Arthur
2015
GASTAUER Ben
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
VICHOT Arthur
Lehenagokoa
1
|
2
Etapa 2 >
Draguignan
-
Calian
22 Otsaila
/ 194.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:01:12
VOECKLER Thomas
Laisterketako Liderra
:
08:40:04
VOECKLER Thomas
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOECKLER Thomas
BBO
05:01:12
2.
MONCOUTIE David
COF
05:01:13
3.
SØRENSEN Chris Anker
SAX
05:01:15
4.
EFIMKIN Vladimir
ALM
05:01:15
5.
FEDRIGO Pierrick
BBO
05:01:15
6.
VEIKKANEN Jussi
FDJ
05:01:15
7.
REDA Francesco
QST
05:01:15
8.
ROCHE Nicholas
ALM
05:01:15
9.
CATALDO Dario
QST
05:01:15
10.
LE MEVEL Christophe
FDJ
05:01:15
11.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
05:01:15
12.
PINEAU Jérôme
QST
05:01:15
13.
GARATE Juan Manuel
RAB
05:01:15
14.
PAURIOL Rémi
COF
05:01:15
15.
EL FARES Julien
COF
05:01:15
16.
SIMON Julien
BCS
05:01:15
17.
VOGONDY Nicolas
AGR
05:01:15
18.
BOUET Maxime
AGR
05:01:15
19.
WEGMANN Fabian
MRM
05:01:22
20.
DE MAAR Marc
RAB
05:01:25
22
Erretiratzeak
7.
KIRYIENKA Vasil
GCE
DNF
18.
MANDRI Rene
ALM
DNF
21.
HUTAROVICH Yauheni
FDJ
DNS
35.
SPRICK Matthieu
BBO
DNF
63.
CORNU Dominique
QST
DNF
71.
ROELS Dominik
MRM
DNF
73.
KNEES Christian
MRM
DNF
78.
SCHOLZ Ronny
MRM
DNF
115.
MOUCHERAUD Paul
RLM
DNF
121.
LELARGE Noan
BSC
DNF
122.
BIDEAU Jean-Marc
BSC
DNF
126.
MALACARNE Gaël
BSC
DNF
134.
MANGEL Laurent
BCS
DNF
142.
CHEDHOMME Morgan
AUB
DNF
144.
HADDOU Nadir
AUB
DNF
145.
LE BOULCH Dimitri
AUB
DNF
155.
RATTI Aristide
ASY
DNF
161.
RICCI POGGI Martial
LAN
DNF
162.
DROUILLY Mathieu
LAN
DNF
164.
BOUCHER David
LAN
DNF
172.
HOUANARD Steve
SKS
DNF
177.
BEPPU Fumiyuki
SKS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika