Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l'Avenir
2012
(2.Ncup)
(Tour de l´Avenir)
France / 26 Abuztua - 1 Iraila
Edition: 50 (835.7 Km)
Winner:
BARGUIL Warren
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Warren Barguil
FRA
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 5 >
Valloire-Galibier
-
Les Saisies
31 Abuztua
/ 130.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:18:38
LUTSENKO Alexey
Laisterketako Liderra
:
16:12:14
BARGUIL Warren
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LUTSENKO Alexey
01:18:38
2.
BOSWELL Ian
00:00:03
3.
CATTANEO Mattia
00:00:26
4.
CHAMORRO CHITAN Juan Ernesto
00:00:26
5.
WELLENS Tim
00:00:26
6.
BARGUIL Warren
NFRA
00:00:26
7.
VILLELLA Davide
00:00:29
8.
POMOSHNIKOV Sergey
00:00:31
9.
CHERNETSKII Sergei
00:00:35
10.
POLANC Jan
00:00:37
11.
FOMINYKH Daniil
00:00:39
12.
KONRAD Patrick
00:00:40
13.
TATARINOV Gennadiy
00:00:47
14.
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
00:00:55
15.
WARBASSE Larry
00:00:55
16.
LUDVIGSSON Tobias
00:00:55
17.
RIVERA GUERRERO Ever Alexander
00:00:55
18.
SEPULVEDA Eduardo
00:00:55
19.
ISHANOV Abdraimzhan
00:01:06
20.
VIMPERE Théo
NFRA
00:01:06
3
Erretiratzeak
0.
EZQUERRA MUELA Jesús
DNF
0.
FLAKSIS Andzs
DNF
0.
THILL Tom
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika