Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Route de France
2013
(2.1)
(Route de France Féminine)
France / 3 Abuztua - 10 Abuztua
Edition: 7 (834.7 Km)
Winner:
VILLUMSEN Linda Melanie
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Linda Melanie Villumsen
NZL
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2010
2009
2008
2007
2022
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2016
NEBEN Amber
2015
LONGO BORGHINI Elisa
2014
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
2013
VILLUMSEN Linda Melanie
2012
STEVENS Evelyn
2010
VAN VLEUTEN Annemiek
2009
ANDERSON Kimberly
2008
KELLER Luise
2007
NEBEN Amber
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Pougues les Eaux
-
Vichy
9 Abuztua
/ 127.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:29:04
BRONZINI Giorgia
Laisterketako Liderra
:
18:22:10
JOHANSSON Emma
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRONZINI Giorgia
WHT
03:29:04
2.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
DLT
00:00:00
3.
PIETERS Amy
SKI
00:00:00
4.
JOHANSSON Emma
GEW
00:00:00
5.
AMIALIUSIK Alena
BPK
00:00:00
6.
CROMWELL Tiffany
GEW
00:00:00
7.
MCCONVILLE Chloe
NAUS
00:00:00
8.
FERRAND PREVOT Pauline
RBW
00:00:00
9.
JANELIUNAITE Edita
PZC
00:00:00
10.
JEULAND Pascale
FUT
00:00:00
11.
VILLUMSEN Linda Melanie
WHT
00:00:00
12.
FOURNIER Roxane
NFRA
00:00:00
13.
GUDERZO Tatiana
MCG
00:00:00
14.
CHULKOVA Anastasiya
NRUS
00:00:00
15.
KITCHEN Lauren
WHT
00:00:00
16.
SULZBERGER Grace
NAUS
00:00:00
17.
RIBEROT Fanny
NFRA
00:00:00
18.
JASINSKA Malgorzta
MCG
00:00:00
19.
RIVAT Amelie
FUT
00:00:00
20.
DE JONG Thalita
RBW
00:00:00
2
Erretiratzeak
113.
DUTRIAUX Fiona
FUT
DNF
114.
BIDEAU Sandrine
FUT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika