Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de l´Avenir
2015
(2.Ncup)
France / 22 Abuztua - 29 Abuztua
Edition: 52 (963.8 Km)
Winner:
SOLER GIMENEZ Marc
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marc Soler Gimenez
ESP
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UIJTDEBROEKS Cian
2021
JOHANNESSEN Tobias Halland
2019
FOSS Tobias
2018
POGACAR Tadej
2017
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2016
GAUDU David
2015
SOLER GIMENEZ Marc
2014
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2013
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
2012
BARGUIL Warren
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Megève
-
La Rosière (Montvalezan)
27 Abuztua
/ 103.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:14:29
MARTIN Guillaume
Laisterketako Liderra
:
18:21:12
MÜHLBERGER Gregor
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARTIN Guillaume
UFRA
03:14:29
2.
MÜHLBERGER Gregor
UAUT
00:00:06
3.
SOLER GIMENEZ Marc
UESP
00:00:39
4.
PETILLI Simone
UITA
00:00:41
5.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
UCOL
00:01:23
6.
CICCONE Giulio
UITA
00:01:23
7.
MOSCON Gianni
UITA
00:01:25
8.
LUNKE Sindre Skjøstad
UNOR
00:01:25
9.
GUERREIRO Ruben
UPOR
00:01:25
10.
OOMEN Sam
UNED
00:01:25
11.
MAMYKIN Matvei
URUS
00:01:25
12.
DE PLUS Laurens
UBEL
00:01:25
13.
HAIG Jack
UAUS
00:01:25
14.
ARSLANOV Ildar
URUS
00:01:25
15.
RAVASI Edward
UITA
00:01:25
16.
HENAO GOMEZ Sebastian
UCOL
00:01:39
17.
EIKING Odd Christian
UNOR
00:02:50
18.
SKAARSETH Anders
UNOR
00:02:58
19.
RYBALKIN Aleksey
URUS
00:03:15
20.
KÄMNA Lennard
UGER
00:03:53
16
Erretiratzeak
5.
CONTRERAS PINZON Rodrigo
UCOL
DNF
16.
SCOTSON Miles
UAUS
DNS
36.
VAN ROOY Kenneth
UBEL
DNS
43.
MAISON Jérémy
UFRA
DNF
45.
PETERS Nans
UFRA
DNF
71.
WILLIAMS Stephen
UGBR
DNF
74.
STEWART Mark
UGBR
DNF
92.
HOFSTEDE Lennard
UNED
DNF
106.
WACHTER Alexander
UAUT
DNF
111.
BASSETT Stephen
UUSA
DNF
112.
WILLIAMS Tyler
UUSA
DNF
126.
RUCIGAJ Ziga
USLO
DNF
195.
UDOD Rinat
UUKR
DNF
202.
MÄOMA Silver
UEST
DNF
204.
JERET Timmo
UEST
DNF
205.
NÖMMELA Aksel
UEST
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika