Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
2016
(2.UWT)
France / 5 Ekaina - 12 Ekaina
Edition: 68 (1148.0 Km)
Winner:
FROOME Christopher
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christopher Froome
GBR
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
La Ravoire
-
Vaujany
10 Ekaina
/ 140.00 kilometer / Hasiera: 13:30 / Helmuga: 17:05
Etapa irabazlea
:
03:32:20
FROOME Christopher
Laisterketako Liderra
:
21:24:59
FROOME Christopher
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FROOME Christopher
SKY
03:32:20
2.
PORTE Richie
BMC
00:00:01
3.
YATES Adam
OBE
00:00:19
4.
MARTIN Daniel
EQS
00:00:19
5.
CONTADOR VELASCO Alberto
TNK
00:00:21
6.
BARDET Romain
ALM
00:00:25
7.
ROLLAND Pierre
CPT
00:00:27
8.
MOLLEMA Bauke
TFS
00:00:27
9.
MEINTJES Louis
LAM
00:00:27
10.
ALAPHILIPPE Julian
EQS
00:00:27
11.
ROSA Diego
AST
00:00:27
12.
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
KAT
00:00:27
13.
NAVARRO GARCIA Daniel
COF
00:00:27
14.
LANDA MEANA Mikel
SKY
00:00:31
15.
CONTI Valerio
LAM
00:01:07
16.
CARUSO Damiano
BMC
00:01:07
17.
BUCHMANN Emanuel
BOA
00:01:09
18.
CLEMENT Stef
IAM
00:01:09
19.
HENAO MONTOYA Sergio
SKY
00:01:12
20.
HAIG Jack
OBE
00:01:23
12
Erretiratzeak
3.
KWIATKOWSKI Michal
SKY
DNF
54.
GRUZDEV Dmitriy
AST
DNF
67.
GOUGEARD Alexis
ALM
DNS
92.
BOECKMANS Kris
LTS
DNF
101.
BOUHANNI Nacer
COF
DNF
103.
LAPORTE Christophe
COF
DNS
107.
SOUPE Geoffrey
COF
OTL
108.
VANBILSEN Kenneth
COF
DNF
124.
BONIFAZIO Niccolo
TFS
DNS
132.
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén
MOV
DNF
205.
KOSHEVOY Ilia
LAM
DNF
214.
HAGA Chad
TGA
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika