Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Taihu Lake
2016
(2.1)
(Tour of Taihu)
China / 5 Azaroa - 12 Azaroa
Edition: 10 (877.6 Km)
Winner:
DUQUE Leonardo
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Leonardo Duque
COL
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
KENNETT Dylan
2018
VALLEE Boris
2017
MARECZKO Jakub
2016
DUQUE Leonardo
2015
MARECZKO Jakub
2014
WITMITZ Sam
2013
METLUSHENKO Yuri
2012
KADLEC Milan
2011
SHPILEVSKY Boris
2010
KEMP David
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Nantong
-
Haimen
10 Azaroa
/ 148.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:20:01
GROSU Eduard Michael
Laisterketako Liderra
:
14:17:26
BAYLY Cameron
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROSU Eduard Michael
NIP
03:20:01
2.
THÖMEL Tino
RTS
00:00:00
3.
MARECZKO Jakub
STH
00:00:00
4.
MARINI Nicolas
NIP
00:00:00
5.
LIEPINS Emils
RBD
00:00:00
6.
BOGDANOVICS Maris
RBD
00:00:00
7.
ZANOTTI Marco
PVC
00:00:00
8.
PAPOK Siarhei
MCC
00:00:00
9.
ZHAO Jing Biao
HEN
00:00:00
10.
GRECHYN Sergiy
JLS
00:00:00
11.
VERSCHOOR Martijn
TNN
00:00:00
12.
GRAZIATO Massimo
PVC
00:00:00
13.
METLUSHENKO Yuri
JLS
00:00:00
14.
DEMENTYEV Yegor
ISD
00:00:00
15.
VASILYEV Maksym
LSL
00:00:00
16.
HARVEY Benjamin
STG
00:00:00
17.
TESLER Artem
LSL
00:00:00
18.
STACCHIOTTI Riccardo
NIP
00:00:00
19.
DUQUE Leonardo
DMP
00:00:00
20.
KOOP Jos
STF
00:00:00
4
Erretiratzeak
31.
CHERHAL Corentin
TNN
DNF
86.
RUEDA TOBON Jefferson
JLS
DNF
103.
MALIEIEV Timur
ISD
DNF
144.
KANEPEJS Deins
RBD
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika