Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Taiwan
2017
(2.1)
Taiwan / 26 Maart - 30 Maart
(641.8 Km)
Winner:
PRADES Benjamín
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Benjamín Prades
ESP
Edities
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 4 >
Nantou County
-
Xiangshan
29 Maart
/ 150.30 kilometer
Etappewinnaar
:
04:17:10
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
Klassementleider
:
11:23:56
PRADES Benjamín
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ILU
04:17:10
2.
PRADES Benjamín
UKO
00:00:00
3.
MARANGONI Alan
NIP
00:00:00
4.
SANTORO Antonio
MCT
00:00:00
5.
DE JONGHE Kevin
CIB
00:00:00
6.
ORTEGA RAMIREZ Mauricio
RTS
00:00:00
7.
PUJOL MUNOZ Oscar
UKO
00:00:06
8.
LORENTE ARAQUE Rodrigo
UKO
00:00:06
9.
PIPER Cameron
ILU
00:00:09
10.
KULIKOV Vladislav
NRUS
00:00:47
11.
DOWNING Russel
JLT
00:00:47
12.
BANI Eugenio
RTS
00:00:47
13.
ZANOTTI Marco
MCT
00:00:47
14.
GIACOPPO Anthony
IWS
00:00:47
15.
CHEN Chien Liang
ACT
00:00:47
16.
SUMMERHILL Daniel
UHC
00:00:47
17.
GRAF Andreas
HAC
00:00:47
18.
KUBOKI Kazushige
NIP
00:00:47
19.
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo
UHC
00:00:47
20.
DIELEMAN Michiel
CIB
00:00:47
3
Uitvallers
1.
MIZBANI ERANAGH Ghader
TST
DNF
13.
EASTER Griffin
ILU
DNF
174.
KUROEDA Shiki
AIS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken