Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk
2017
(2.1)
(Ster Elektrotoer)
Netherlands / 14 Ekaina - 18 Ekaina
Edition: 31 (771.2 Km)
Winner:
GONCALVES Jose
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Goncalves Jose
POR
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
TEUNISSEN Mike
2017
GONCALVES Jose
2016
VANMARCKE Sep
2015
GREIPEL André
2014
GILBERT Philippe
2013
BOOM Lars
2012
CAVENDISH Mark
2011
GILBERT Philippe
2010
HANSEN Adam
2009
GILBERT Philippe
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Tholen
-
Hoogerheide
15 Ekaina
/ 186.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:17:36
GROENEWEGEN Dylan
Laisterketako Liderra
:
04:25:40
ROGLIC Primoz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
04:17:36
2.
WALSCHEID Max
SUN
00:00:00
3.
HOFLAND Moreno
LTS
00:00:00
4.
VERMELTFOORT Coen
RNL
00:00:00
5.
VAN LERBERGHE Bert
SVB
00:00:00
6.
MERLIER Tim
VWA
00:00:00
7.
DE KLEIJN Arvid
BBD
00:00:00
8.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
KAT
00:00:00
9.
KREDER Raymond
RNL
00:00:00
10.
LOOIJ André
RNL
00:00:00
11.
HOFSTETTER Hugo
COF
00:00:00
12.
ISTA Kevin
WVA
00:00:00
13.
AERTS Toon
TFL
00:00:00
14.
GOOLAERTS Michael
VWA
00:00:00
15.
VAN DER HAAR Lars
TFL
00:00:00
16.
VAN KESSEL Corné
TFL
00:00:00
17.
DE LAAT Jasper
MET
00:00:00
18.
AERTS Thijs
TFL
00:00:00
19.
GONCALVES Jose
KAT
00:00:00
20.
DE BONDT Dries
VWA
00:00:00
4
Erretiratzeak
5.
CASTELIJNS Twan
TLJ
DNF
17.
TERPSTRA Niki
EQS
DNF
38.
HANSEN Adam
LTS
DNS
153.
SANTORO Antonio
MCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika