Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2018
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 18 Martxoa - 25 Martxoa
Edition: 23 (1341.2 Km)
Winner:
OVECHKIN Artem
2017
2019
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ovechkin Artem
RUS
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 7 >
Nilai
-
Muar
24 Martxoa
/ 222.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:08:23
BELLETTI Manuel
Laisterketako Liderra
:
28:56:20
OVECHKIN Artem
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BELLETTI Manuel
ANS
05:08:23
2.
ZHUPA Eugert
WIL
05:08:23
3.
TLEUBAYEV Ruslan
AST
05:08:23
4.
PAGE Dylan
TSC
05:08:23
5.
VENTER Jacobus
DDD
05:08:23
6.
SIMION Paolo
BRD
05:08:23
7.
DAVIDS Brendon
BSC
05:08:23
8.
VAN ZYL Johann
DDD
05:08:23
9.
OWSIAN Lukasz
CCC
05:08:25
10.
FONZI Giuseppe
WIL
05:08:28
11.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
05:09:51
12.
FRAPPORTI Mattia
ANS
05:09:51
13.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
DDD
05:09:51
14.
VELASCO Simone
WIL
05:09:51
15.
BROZYNA Piotr
CCC
05:09:51
16.
GIDICH Yevgeniy
AST
05:09:51
17.
CHIRICO Luca
ANS
05:09:51
18.
SWEENEY Harrison
MBE
05:09:51
19.
OVECHKIN Artem
TSG
05:09:51
20.
RAGGIO Luca
WIL
05:09:51
14
Erretiratzeak
35.
STERBINI Simone
BRD
DNF
43.
BANASZEK Alan
CCC
DNF
63.
HUFF Charles Bradley
RLY
DNF
66.
YOUNG Eric
RLY
DNF
86.
CARINO Daniel Ven
7RP
DNF
124.
ZHANG Zheng
HEN
DNF
125.
YAN Meng
HEN
DNF
142.
GARCIA FERNANDEZ Marcos
KIN
DNF
153.
CHOI Seung Woo
KSP
DNF
155.
KANG Sukho
KSP
DNF
156.
KIM Daeyeon
KSP
DNF
171.
DUTTON Jay
STG
DNF
203.
LOH Sea Keong
TCC
DNF
213.
JUMARI Muhammad Elmi
NMAS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika