Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2019
(2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 13 September - 19 September
Edition: 17 (842.4 Km)
Winner:
VOS Marianne
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Marianne Vos
NED
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 2 >
Mende
-
Le Mont Lozère
14 September
/ 139.10 kilometer
Etappewinnaar
:
04:21:57
VOS Marianne
Klassementleider
:
07:56:35
VOS Marianne
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
CCC
04:21:57
2.
STEPHENS Lauren
TIB
04:22:03
3.
MERINO CORTAZAR Eider
NESP
04:22:20
4.
AALERUD Katrine
TVC
04:22:28
5.
MAGNALDI Erica
WNT
04:22:31
6.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
WNT
04:22:44
7.
NOSKOVA Nikola
NCZE
04:22:55
8.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
NESP
04:23:13
9.
KOPPENBURG Clara
WNT
04:23:25
10.
MUZIC Evita
FDJ
04:23:35
11.
NEYLAN Rachel
TVC
04:23:35
12.
SHAPIRA Omer
CSR
04:23:35
13.
GUDERZO Tatiana
BPK
04:23:35
14.
ZIGART Urska
BTC
04:23:35
15.
VYSOTSKA Yevgenia
SER
04:23:35
16.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
RLW
04:24:04
17.
HARRIS Ella
CSR
04:24:09
18.
POIDEVIN Sara
RLW
04:24:16
19.
KERN Spela
BTC
04:24:16
20.
MACHACOVA Jarmila
NCZE
04:24:54
10
Uitvallers
1.
RIABCHENKO Tetyana
NUKR
DNF
32.
MARTINKENAITE Ilona
NLTU
DNF
36.
RUKAITE Gabija
NLTU
DNF
132.
LUCAS Sharlotte
TIB
DNF
161.
ROOIJAKKERS Pauliena
CCC
DNF
165.
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
CCC
DNS
185.
MOAK Summer
RLW
DNF
205.
KARAGIANIS Daphne
ILU
DNF
254.
MULLER Anne Frederique
DNF
255.
AUBRY BAUBET Patricia
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken