Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire
2019
(2.1)
France / 9 Apirila - 12 Apirila
Edition: 67 (719.7 Km)
Winner:
GOUGEARD Alexis
2018
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alexis Gougeard
FRA
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KOOIJ Olav
2019
GOUGEARD Alexis
2018
MARTIN Guillaume
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FOURNIER Marc
2015
NAVARDAUSKAS Ramunas
2014
NAVARDAUSKAS Ramunas
2013
ROLLAND Pierre
2012
DURBRIDGE Luke
2011
ROUX Anthony
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
La Châtaigneraie
-
La Châtaigneraie
9 Apirila
/ 180.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:18:07
VAN DER POEL Mathieu
Laisterketako Liderra
:
04:17:57
VAN DER POEL Mathieu
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN DER POEL Mathieu
COC
04:18:07
2.
VALLEE Boris
WGG
04:18:07
3.
COQUARD Bryan
VCB
04:18:07
4.
VENTURINI Clément
ALM
04:18:07
5.
GROSU Eduard Michael
DMP
04:18:07
6.
JULES Justin
WVA
04:18:07
7.
LAMMERTINK Maurits
ROC
04:18:07
8.
BELLETTI Manuel
ANS
04:18:07
9.
DELAGE Mickael
GFC
04:18:07
10.
BOUDAT Thomas
TDE
04:18:07
11.
HUREL Tony
AUB
04:18:07
12.
SPRENGERS Thomas
SVB
04:18:07
13.
SARREAU Marc
GFC
04:18:07
14.
CAÑELLAS SÁNCHEZ Xavier
CJR
04:18:07
15.
SIMON Julien
COF
04:18:07
16.
PARRA ARIAS Jordan Arley
MZN
04:18:07
17.
DE WITTE Mathias
ROC
04:18:07
18.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
MZN
04:18:07
19.
HARDY Romain
PCB
04:18:07
20.
LADAGNOUS Matthieu
GFC
04:18:07
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika