Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
GP Beiras e Serra da Estrela
2019
(2.1)
Portugal / 12 Apirila - 14 Apirila
Edition: 3 (529.0 Km)
Winner:
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Edwin Alciviades Avila Vanegas
COL
Edizioak
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
2018
STRAKHOV Dmitrii
2017
DEL PINO CORROCHANO Jesus
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Hurrengoa
Etapa 2 >
Manteigas
-
Fundão
13 Apirila
/ 197.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:58:47
MESTRE Daniel
Laisterketako Liderra
:
08:50:07
MESTRE Daniel
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MESTRE Daniel
W52
04:58:47
2.
GARCÍA DE MATEOS RUBIO Vicente
AVL
04:58:47
3.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
04:58:47
4.
PELEGRÍ FERRANDIS Óscar
CDF
04:58:47
5.
SANTORO Antonio
MTA
04:58:47
6.
TIZZA Marco
AMO
04:58:47
7.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
ICA
04:58:47
8.
ANDERSON Ryan
RLY
04:58:47
9.
DE JONGE Maarten
MTA
04:58:47
10.
FERNANDES Venceslau
UIO
04:58:47
11.
ANGULO SAMPEDRO Antonio
EFP
04:58:47
12.
NIV Guy
ICA
04:58:47
13.
JANSSEN Adriaan
MTA
04:58:47
14.
FIGUEIREDO Federico
STA
04:58:47
15.
LUKSEVICS Viesturs
AMO
04:58:47
16.
FERRARI BARCELO Fabricio
EFP
04:58:47
17.
GAFFURINI Nicola
MTA
04:58:47
18.
ZABALA Josu
UIO
04:58:47
19.
BENTA Joao
RPB
04:58:47
20.
CAMPOS Francisco Brito
W52
04:58:47
7
Erretiratzeak
37.
MCNULTY Brandon
RLY
DNS
85.
EVANGELISTA André Piedade
AVL
DNF
106.
LEAL Tiago
MIR
DNF
133.
FICARA Pierpaolo
AMO
DNF
136.
SERGIS Kaspars
AMO
DNF
141.
HAMZA Yacine
VIB
DNF
157.
ZHUPA Eugert
EVO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika