Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Princess Maha Chackri Sirindhorn's Cup
2019
(2.1)
(Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Thaïland)
Thailand / 1 Apirila - 6 Apirila
(974.5 Km)
Winner:
CAVANAGH Ryan
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Ryan Cavanagh
AUS
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BANASZEK Alan
2021
SAINBAYAR Jamnaljamts
2020
HOLLER Nikodemus
2019
CAVANAGH Ryan
2018
DYBALL Ben
2017
GIDICH Yevgeniy
2016
HILL Ben
2015
NAKAJIMA Yasuharu
2014
NAKAJIMA Yasuharu
2013
CHOI Ki Ho
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
Nan
-
Phayao
4 Apirila
/ 145.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:50:30
BATMUNKH Maral-Erdene
Laisterketako Liderra
:
17:39:02
CAVANAGH Ryan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BATMUNKH Maral-Erdene
TSG
03:50:30
2.
BARON CASTILLO Felix Alejandro
ILU
03:50:31
3.
LEBAS Thomas
KIN
03:50:31
4.
SIRIONNACHAI Sarawut
TCC
03:50:31
5.
HUDRY Florian
IPC
03:50:34
6.
CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo
ILU
03:50:37
7.
ABBDURROHMAN Muhammad
KFC
03:50:38
8.
WANG Juanyong
HEN
03:51:47
9.
PENG Yuan Tan
NTPE
03:51:47
10.
LONARDI Giovanni
NIP
03:51:47
11.
PLOWRIGHT Jensen
DCC
03:51:47
12.
NIKITIN Matvey
VAM
03:51:47
13.
TAKEYAMA Kosuke
UKO
03:51:47
14.
ZHANG Zheng
HEN
03:51:47
15.
MAT AMIN Mohd Shahrul
TSG
03:51:47
16.
PEREZ Dominic
7RP
03:51:47
17.
VOLOSHIN Alexey
VAM
03:51:47
18.
PARK Keon Woo
LXC
03:51:47
19.
FELIPE Marcelo
7RP
03:51:47
20.
SAI-UDOMSIN Phuchong
TCC
03:51:47
7
Erretiratzeak
22.
BOLTON Thomas
DCC
DNF
23.
MARTIN Oliver
DCC
DNF
52.
CASANOVAS David
IPC
DNF
63.
ALI Mahrus
KFC
DNF
64.
FATHONI Muhamad Nur
KFC
DNF
72.
JANG Hun
LXC
DNF
115.
LAW Scott
STG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika