Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Santos Women's Tour Down Under
2020
(2.Pro)
(Santos Women's Tour)
Australia / 16 Urtarrila - 19 Urtarrila
Edition: 5 (382.8 Km)
Winner:
WINDER Ruth
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Ruth Winder
USA
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
WINDER Ruth
2019
SPRATT Amanda
2018
SPRATT Amanda
2017
SPRATT Amanda
2016
GARFOOT Katrin
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Murray Bridge
-
Birdwood
17 Urtarrila
/ 114.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:04:27
SPRATT Amanda
Laisterketako Liderra
:
06:21:19
SPRATT Amanda
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SPRATT Amanda
MTS
03:04:27
2.
WINDER Ruth
TFS
00:00:00
3.
LIPPERT Liane
SUN
00:00:00
4.
BROWN Grace
MTS
00:00:02
5.
GUNNING Jaime
ESWR
00:00:13
6.
MULLENS Peta
RXS
00:00:15
7.
NEYLAN Rachel
00:00:18
8.
HARRIS Ella
CSR
00:00:18
9.
MARCHE - GILLOW Shara
FDJ
00:00:18
10.
LABOUS Juliette
SUN
00:00:18
11.
STEPHENS Lauren
TIB
00:00:19
12.
KENNEDY Lucy
MTS
00:00:19
13.
ROSEMAN-GANNON Ruby
00:00:24
14.
SIERRA CAŅADILLA Arlenis
ASA
00:00:24
15.
KIRCHMANN Leah
SUN
00:00:24
16.
PRIETO CASTAŅEDA Marcela Elizabeth
AGO
00:00:24
17.
LUDWIG Hannah
CSR
00:00:24
18.
MERRICK Jenna
DVE
00:00:24
19.
HOSKING Chloe
RLW
00:00:24
20.
BUCHANAN Rushlee
NNZL
00:00:24
8
Erretiratzeak
33.
VAN TWISK Abi
TFS
DNF
44.
MANEEPHAN Jutatip
ALE
DNF
92.
BARRERA ESPARZA Anet
AGO
OTL
103.
BAKKER Minke
DVE
OTL
116.
ANDERSON Grace
BPK
DNF
121.
BOTHA Bryony
NNZL
DNF
146.
JONES Ashlee
ESWR
OTL
155.
CHILTON Emma Jane
RXS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika