Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Langkawi
2006
(2.HC)
Malaysia / 3 Otsaila - 12 Otsaila
Edition: 11 (1165.8 Km)
Winner:
GEORGE David
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
David George
RSA
Steffen Radochla
GER
David George
RSA
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 3 >
Lumut
-
Cameron Highlands
5 Otsaila
/ 150.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:03:55
RAISIN Saul
Laisterketako Liderra
:
GEORGE David
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RAISIN Saul
C.A
04:03:55
2.
GEORGE David
NRSA
00:00:00
3.
LILL Darren
NRSA
00:00:17
4.
MCCANN David
GNT
00:00:32
5.
MISSAGLIA Gabriele
CLM
00:00:37
6.
LEFEVRE Laurent
BTL
00:02:16
7.
BELLOTTI Francesco
C.A
00:02:16
8.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
CLM
00:02:16
9.
GRAJALES Cesar Augusto
NIC
00:02:16
10.
PEDRAZA MORALES Walter Fernando
CLM
00:02:16
11.
LE BOULANGER Yoann
BTL
00:02:18
12.
ASKARI Hossein
GNT
00:02:20
13.
POILVET Benoît
C.A
00:02:22
14.
SHARMEN Robin
RCY
00:02:22
15.
IANNETTI Massimo
LPR
00:03:20
16.
WALTERS Mark
NIC
00:03:22
17.
FUKUSHIMA Shinichi
NJPN
00:03:24
18.
CLANCY Edward
NGBR
00:03:35
19.
LOUBET Julien
A2R
00:04:32
20.
HABEAUX Gregory
LAN
00:04:32
6
Erretiratzeak
66.
SHERWIN Diamsay
DNF
81.
BURGOS ROJO Nacor
REG
DNF
84.
MORENO FERNANDEZ Daniel
REG
DNF
102.
DAS Koen
ABM
DNF
116.
WINN Julian
NGBR
DNF
144.
YAKOVLEV Evgeniy
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika