Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Langkawi
2005
(2.HC)
Malaysia / 28 Januari - 6 Februari
Edition: 10 (1282.6 Km)
Winner:
Ryan Cox (RSA)
2004
2006
© Image: www.ltdl.my
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Ryan Cox
RSA
Graeme Brown
AUS
Ryan Cox
RSA
Edities
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Volgende
Etappe 2 >
Kangar
-
Kepala Batas
29 Januari
/ 171.60 kilometer
Etappewinnaar
:
04:08:02
BONGIORNO Guillermo Ruben
(41.510 km/hr)
Klassementleider
:
BROWN Graeme
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BONGIORNO Guillermo Ruben
PAN
04:08:02
2.
BROWN Graeme
PAN
00:00:00
3.
GRISHKINE Oleg
NIC
00:00:00
4.
DI BIASE Moreno
CLM
00:00:00
5.
KOPP David
WIE
00:00:00
6.
BERTOLINI Denis
ASA
00:00:00
7.
DEAN Julian
C.A
00:00:00
8.
VAN DIJK Stefan
MRB
00:00:00
9.
DOWNING Dean
NGBR
00:00:00
10.
GRIGOLI Enrico
DOM
00:00:00
11.
PALUMBO Giuseppe
ASA
00:00:00
12.
BONFANTI Cristian
DOM
00:00:00
13.
VANLANDSCHOOT James
LAN
00:00:00
14.
MALEKI Hassan
NIRI
00:00:00
15.
WINN Julian
NGBR
00:00:00
16.
RADOCHLA Steffen
WIE
00:00:00
17.
GRAJALES Cesar Augusto
NIC
00:00:00
18.
RENDERS Jens
MRB
00:00:00
19.
IGLINSKIY Maxim
DOM
00:00:00
20.
JURCO Matej
DOM
00:00:00
4
Uitvallers
27.
ROULSTON Hayden
DSC
DNS
136.
RAZIF Jaafar
PCT
DNF
156.
MATNUR Matnur
WIT
DNF
194.
MUSA Musairi Bin
NMAS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken