Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Critérium du Dauphiné
2007
(PT)
France / 10 Juni - 17 Juni
Edition: 59 (1140.7 Km)
Winner:
MOREAU Christophe
2006
2008
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Christophe Moreau
FRA
Alexandre Vinokourov
KAZ
Rémy Di Gregorio
FRA
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 1 >
Grenoble
-
Roanne
11 Juni
/ 219.00 kilometer / Start: 10:35
Etappewinnaar
:
05:35:05
HAUSSLER Heinrich
(39.214 km/hr)
Klassementleider
:
05:39:55
WIGGINS Bradley
Omschrijving
Voorbeschouwing
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HAUSSLER Heinrich
GST
05:35:05
2.
BOONEN Tom
QSI
00:00:00
3.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
4.
CHAVANEL Sébastien
FDJ
00:00:00
5.
GREIPEL André
TMO
00:00:00
6.
HUSHOVD Thor
C.A
00:00:00
7.
SIEDLER Sebastian
MRM
00:00:00
8.
DUQUE Leonardo
COF
00:00:00
9.
WROLICH Peter
GST
00:00:00
10.
QUINZIATO Manuel
LIQ
00:00:00
11.
PETITO Roberto
LIQ
00:00:00
12.
FOFONOV Dmitriy
C.A
00:00:00
13.
KUSCHYNSKI Aleksandr
LIQ
00:00:00
14.
FRANZOI Enrico
LAM
00:00:00
15.
DYUDYA Volodymyr
MRM
00:00:00
16.
LJUNGQVIST Marcus
CSC
00:00:00
17.
PEREZ MORENO Ruben
EUS
00:00:00
18.
VAITKUS Tomas
DSC
00:00:00
19.
FLICKINGER Andy
BTL
00:00:00
20.
MARTINEZ DE ESTEBAN Egoi
DSC
00:00:00
3
Uitvallers
3.
DANIELSON Tom
DSC
DNF
34.
DE MAAR Marc
RAB
DNF
181.
ASTARLOA ASCASIBAR Igor
MRM
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken