Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Langkawi
2007
(2.HC)
Malaysia / 2 Otsaila - 11 Otsaila
Edition: 12 (1352.2 Km)
Winner:
CHARTEAU Anthony
2006
2008
© Image: www.ltdl.my
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Anthony Charteau
FRA
Alberto Loddo
ITA
Pedraza Morales Walter Fernando
COL
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 4 >
Gua Musang
-
Kota Bharu
5 Otsaila
/ 178.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:00:58
LODDO Alberto
Laisterketako Liderra
:
13:26:41
CHARTEAU Anthony
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LODDO Alberto
CLM
04:00:58
2.
RICHEZE Maximiliano Ariel
PAN
00:00:00
3.
IMPEY Daryl
NRSA
00:00:00
4.
HUFF Charles Bradley
TSL
00:00:00
5.
PARK Sungbaek
NKOR
00:00:00
6.
SHINAGAWA Masahiro
SKS
00:00:00
7.
ARASHIRO Yukiya
NIP
00:00:00
8.
SANDERSON Nicolas
SAI
00:00:00
9.
MANAN Anuar
L2A
00:00:00
10.
TRUSOV Nikolai
TCS
00:00:00
11.
ANUAWAR Ahmad Haidar
L2A
00:00:00
12.
SALEH Mohd Zamri
00:00:00
13.
RHEEDER Rupert
NRSA
00:00:00
14.
DEAN Julian
C.A
00:00:00
15.
KOLESNIKOV Sergey
UNI
00:00:00
16.
PASAMONTES RODRIGUEZ Luis
UNI
00:00:00
17.
RENIER Franck
BTL
00:00:00
18.
TOMEI Francesco
PAN
00:00:00
19.
TIMOFEEV Artemy
PSN
00:00:00
20.
OH Se Yong
NKOR
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika