Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Langkawi
2012
(2.HC)
(Tour de Langkawi)
Malaysia / 24 Otsaila - 4 Martxoa
Edition: 17 (1415.5 Km)
Winner:
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(10)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Jose Rodolfo Serpa Perez
COL
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2020
CELANO Danilo
2019
DYBALL Ben
2018
OVECHKIN Artem
2017
GIBBONS Ryan
2016
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2015
REGUIGUI Youcef
2014
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2013
ARREDONDO MORENO Julian
2012
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 5 >
Ayer Keroh
-
Pandan Indah, Ampang
28 Otsaila
/ 190.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:32:17
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
Laisterketako Liderra
:
17:00:36
LAPTHORNE Darren
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
AND
04:32:17
2.
LAPTHORNE Darren
DPC
00:00:00
3.
RABOTTINI Matteo
FAR
00:00:11
4.
OTHMAN Muhamad Adiq Husainie
CSS
00:00:11
5.
DYACHENKO Alexsandr
AST
00:00:11
6.
NINO CORREDOR Victor
AZC
00:00:11
7.
MIZBANI ERANAGH Ghader
TPT
00:00:11
8.
TEWELDE WELDEGABER Jani
MTN
00:00:24
9.
IGLINSKIY Valentin
AST
00:00:24
10.
NISHITANI Taiji
AIS
00:00:24
11.
GONZALEZ MARTINEZ Freddy Excelino
AZC
00:00:24
12.
NATEGHI Mahdi Hossein
TPT
00:00:24
13.
MAT SENAN Mohammad Saufi
TSG
00:00:24
14.
COLBRELLI Sonny
COG
00:00:24
15.
LUTFI Muhammad Fauzan Ahmad
NMAS
00:00:24
16.
XUE Ming Xing
MSS
00:00:24
17.
GÈNE Yohann
EUC
00:00:24
18.
JANG Chan Jae
TSG
00:00:24
19.
RUSLI Amir
NMAS
00:00:24
20.
NIYONSHUTI Adrien
MTN
00:00:24
4
Erretiratzeak
114.
PHELAN Adam
DPC
DNF
126.
HUANG En
MSS
DNF
145.
LEONG YONG YI Marcus
TSI
DNF
216.
BEWLEY Sam
NNZL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika