Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Abu Dhabi Tour
2017
(2.UWT)
United Arab Emirates / 23 Februari - 26 Februari
Edition: 3 (672.0 Km)
Winner:
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(4)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Rui Alberto Faria Da Costa
POR
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Etappe 4 >
Yas Marina
-
Yas Marina
26 Februari
/ 143.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:03:06
EWAN Caleb
Klassementleider
:
15:42:21
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Soort etappe
:
Criterium
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWAN Caleb
ORS
03:03:06
2.
CAVENDISH Mark
DDD
00:00:00
3.
GREIPEL André
LTS
00:00:00
4.
BONIFAZIO Niccolo
TBM
00:00:00
5.
PELUCCHI Matteo
BOH
00:00:00
6.
KLUGE Roger
ORS
00:00:00
7.
ALAPHILIPPE Julian
EQS
00:00:00
8.
PORSEV Alexander
GAZ
00:00:00
9.
REIJNEN Kiel
TFS
00:00:00
10.
ZABEL Rick
KAT
00:00:00
11.
GROSU Eduard Michael
NIP
00:00:00
12.
CONSONNI Simone
UAD
00:00:00
13.
GUARDINI Andrea
UAD
00:00:00
14.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
00:00:00
15.
FRANK Mathias
ALM
00:00:00
16.
BAUER Jack
EQS
00:00:00
17.
BATTAGLIN Enrico
TLJ
00:00:00
18.
VALLS FERRI Rafael
LTS
00:00:00
19.
MAJKA Rafal
BOH
00:00:00
20.
SELIG Rüdiger
BOH
00:00:00
14
Uitvallers
18.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
31.
PIRAZZI Stefano
BAR
DNF
32.
ANDREETTA Simone
BAR
DNF
36.
TONELLI Alessandro
BAR
DNF
37.
WACKERMANN Luca
BAR
DNF
67.
SVESHNIKOV Kirill
GAZ
DNF
91.
ARREDONDO MORENO Julian
NIP
DNF
97.
KUBOKI Kazushige
NIP
DNF
122.
ANTON HERNANDEZ Igor
DDD
DNF
152.
CLANCY Stephen
TNN
DNF
155.
VALOGNES Quentin
TNN
DNF
162.
BAUHAUS Phil
SUN
DNS
193.
DURASEK Kristijan
UAD
DNF
197.
SWIFT Ben
UAD
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken