Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Driedaagse De Panne-Koksijde
2017
(2.HC)
(Driedaagse van De Panne - Koksijde)
Belgium / 28 Martxoa - 30 Martxoa
Edition: 41 (531.1 Km)
Winner:
GILBERT Philippe
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Philippe Gilbert
BEL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MERLIER Tim
2021
BENNETT Sam
2020
LAMPAERT Yves
2019
GROENEWEGEN Dylan
2018
VIVIANI Elia
2017
GILBERT Philippe
2016
WESTRA Lieuwe
2015
KRISTOFF Alexander
2014
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2013
CHAVANEL Sylvain
Lehenagokoa
1
|
2
|
3a
|
3b
Hurrengoa
Etapa 2 >
Zottegem
-
Koksijde
29 Martxoa
/ 192.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:37:29
KRISTOFF Alexander
Laisterketako Liderra
:
09:13:28
GILBERT Philippe
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KRISTOFF Alexander
KAT
04:37:29
2.
THEUNS Edward
TFS
00:00:00
3.
KITTEL Marcel
EQS
00:00:00
4.
ACKERMANN Pascal
BOH
00:00:00
5.
GUARDINI Andrea
UAD
00:00:00
6.
VANTOMME Maxime
WVA
00:00:00
7.
PETIT Adrien
DEN
00:00:00
8.
VERMELTFOORT Coen
RNL
00:00:00
9.
PERICHON Pierre-Luc
FVC
00:00:00
10.
DUNNE Conor
AQB
00:00:00
11.
RICKAERT Jonas
SVB
00:00:00
12.
GILBERT Philippe
EQS
00:00:00
13.
LIGTHART Pim
RNL
00:00:00
14.
CHAVANEL Sylvain
DEN
00:00:00
15.
BRANDLE Matthias
TFS
00:00:00
16.
ALLEGAERT Piet
SVB
00:00:00
17.
MCNALLY Mark
WGG
00:00:00
18.
VAN GOETHEM Brian
RNL
00:00:00
19.
VAN POPPEL Boy
TFS
00:00:05
20.
PLANCKAERT Baptiste
KAT
00:00:07
12
Erretiratzeak
34.
KEUKELEIRE Jens
ORS
DNS
44.
BENNETT Sam
BOH
DNF
54.
DANIEL Gregory
TFS
DNF
57.
PEDERSEN Mads
TFS
DNF
63.
LAENGEN Vegard Stake
UAD
DNS
74.
MARONESE Marco
BAR
DNF
121.
YECHEZKEL Aviv
ICA
DNF
142.
DE VRIES Berden
RNL
DNF
146.
VAN GINNEKEN Sjoerd
RNL
DNS
152.
DE GENDT Aimé
SVB
DNS
194.
MOSCA Jacopo
WIL
DNS
206.
REYNAERTS Wim
CIB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika