Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol
2017
(2.HC)
(Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol)
Spain / 15 Otsaila - 19 Otsaila
Edition: 63 (677.6 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1925
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POELS Wouter
2021
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2020
FUGLSANG Jakob
2019
FUGLSANG Jakob
2018
WELLENS Tim
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
FROOME Christopher
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
La Campana
-
Sevilla
18 Otsaila
/ 179.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:10:33
COQUARD Bryan
Laisterketako Liderra
:
13:12:07
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COQUARD Bryan
DEN
04:10:33
2.
HOELGAARD Daniel
FDJ
00:00:00
3.
HOFSTETTER Hugo
COF
00:00:00
4.
HOFLAND Moreno
LTS
00:00:00
5.
KREDER Raymond
RNL
00:00:00
6.
RÄIM Mihkel
ICA
00:00:00
7.
MAIKIN Roman
GAZ
00:00:00
8.
FARAZIJN Maxime
SVB
00:00:00
9.
URAN URAN Rigoberto
CDT
00:00:00
10.
PRADES REVERTE Eduard
CJR
00:00:00
11.
PLANCKAERT Edward
SVB
00:00:00
12.
GARCIA CORTINA Ivan
TBM
00:00:00
13.
ARASHIRO Yukiya
TBM
00:00:00
14.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:00:00
15.
BARGUIL Warren
SUN
00:00:00
16.
PREIDLER Georg
SUN
00:00:00
17.
VAN WINDEN Dennis
ICA
00:00:00
18.
LÓPEZ PARADA Daniel
BUR
00:00:00
19.
SALAS Ibai
BUR
00:00:00
20.
KRUOPIS Aidis
VWA
00:00:00
1
Erretiratzeak
197.
TXOPERENA MATXIKOTE Beñat
EUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika