Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
WWT Emakumeen XXXI. Bira
2018
(2.WWT)
(Iurreta-Emakumeen Bira)
Spain / 19 Maiatza - 22 Maiatza
Edition: 31 (378.0 Km)
Winner:
SPRATT Amanda
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Spratt Amanda
AUS
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
LONGO BORGHINI Elisa
2018
SPRATT Amanda
2017
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
2016
JOHANSSON Emma
2015
NIEWIADOMA Katarzyna
2014
FERRAND PREVOT Pauline
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
2011
VOS Marianne
2010
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Iurreta
-
Iurreta
22 Maiatza
/ 120.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:19:25
SPRATT Amanda
Laisterketako Liderra
:
09:50:26
SPRATT Amanda
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SPRATT Amanda
MTS
03:19:25
2.
LONGO BORGHINI Elisa
WHT
03:20:41
3.
ZABELINSKAYA Olga
CGS
03:20:41
4.
JASINSKA Malgorzta
MOV
03:21:37
5.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
ALE
03:21:37
6.
STULTIENS Sabrina
WAD
03:21:37
7.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CBT
03:21:37
8.
VAN DER BREGGEN Anna
DLT
03:21:37
9.
VAN VLEUTEN Annemiek
MTS
03:21:37
10.
KOSTER Anouska Helena
WAD
03:22:05
11.
WILLIAMS Georgia
MTS
03:22:05
12.
MARCHE - GILLOW Shara
FDJ
03:22:05
13.
ROOIJAKKERS Pauliena
WAD
03:22:07
14.
MERINO CORTAZAR Eider
MOV
03:22:07
15.
SOET Aafke
WNT
03:22:14
16.
NOVOLODSKAIA Mariia
CGS
03:22:55
17.
ENSING Janneke
ALE
03:22:55
18.
GUILMAN Victorie
FDJ
03:22:55
19.
PALADIN Asja
VAL
03:22:55
20.
ARZUFFI Alice Maria
BDM
03:22:55
14
Erretiratzeak
2.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
CBT
DNF
44.
TREVISI Anna
ALE
OTL
54.
SAIFUTDINOVA Natalya
ASA
DNF
55.
UMUTZHANOVA Makhabbat
ASA
DNF
116.
STEPHENS Lauren
CPC
DNF
126.
VAN 'T GELOOF Marjolein
LSL
OTL
133.
VAN VEEN Esther
PHV
DNF
135.
DE RUITER Anne
PHV
OTL
174.
PISCIALI Francesca
TOP
OTL
184.
POLLICINI Silvia
VAL
DNF
185.
VIGILIA Alessia
VAL
DNF
196.
CHRISTOFOROU Antri
CGS
OTL
222.
BADEGRUBER Anna
WNT
OTL
224.
PILOTE-FORTIN Gabrielle
WNT
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika