Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2018
(2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 13 Iraila - 18 Iraila
Edition: 16 (680.3 Km)
Winner:
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Katarzyna Niewiadoma
POL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Saint-Sauveur-de-Montagut
-
Villeneuve-de-Berg
14 Iraila
/ 125.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:52
WINDER Ruth
Laisterketako Liderra
:
06:33:18
WINDER Ruth
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WINDER Ruth
NUSA
03:41:52
2.
NIEWIADOMA Katarzyna
CSR
03:41:52
3.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
NESP
03:41:52
4.
WILES Tayler
NUSA
03:41:59
5.
HALL Katie
NUSA
03:42:07
6.
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
ASA
03:42:07
7.
POIDEVIN Sara
RLW
03:42:07
8.
SHEKEL Olga
NUKR
03:42:07
9.
MARCHE - GILLOW Shara
FDJ
03:42:07
10.
HAMMES Kathrin
NGER
03:42:07
11.
DE VUYST Sofie
NBEL
03:42:07
12.
NILSSON Hanna
BTC
03:42:07
13.
MAGNALDI Erica
BPK
03:42:25
14.
ENSING Janneke
NNED
03:42:25
15.
CHAPMAN Brodie
TIB
03:42:27
16.
GUDERZO Tatiana
BPK
03:42:27
17.
MICHIELS Githa
NBEL
03:42:27
18.
MERINO CORTAZAR Eider
NESP
03:42:27
19.
AALERUD Katrine
NNOR
03:42:27
20.
PIRRONE Elena
ASA
03:42:27
7
Erretiratzeak
154.
RAGUSA Katia
BPK
DNF
184.
KLEMENT Melanie
ESWA
DNS
216.
BERGEN Sara
RLW
DNF
221.
RIJKES Sarah
EXP
DNS
222.
MUSTONEN LICHAN Sara
EXP
DNS
223.
DRUYTS Jessy
EXP
DNS
256.
CETKOVSKA Ema
TDP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika