Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Tropicale Amissa Bongo
2018
(2.1)
(La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo))
Gabon / 15 Urtarrila - 21 Urtarrila
Edition: 13 (1011.0 Km)
Winner:
ARERUYA Joseph
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Joseph Areruya
RWA
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
LEVASSEUR Jordan
2019
BONIFAZIO Niccolo
2018
ARERUYA Joseph
2017
GÈNE Yohann
2016
PETIT Adrien
2015
CHTIOUI Rafai
2014
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael
2013
GÈNE Yohann
2012
CHARTEAU Anthony
2011
CHARTEAU Anthony
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Bikélé
-
Libreville
21 Urtarrila
/ 140.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:07:26
PACIONI Luca
Laisterketako Liderra
:
23:52:24
ARERUYA Joseph
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PACIONI Luca
WIL
03:07:26
2.
JONES Brenton
DMP
03:07:26
3.
REGUIGUI Youcef
SNE
03:07:26
4.
PETIT Adrien
TDE
03:07:26
5.
CARSTENSEN Lucas
BAI
03:07:26
6.
ABRAHAM BRHANE Meron
BAI
03:07:26
7.
MRAOUNI Salaheddine
NMAR
03:07:26
8.
SABER Lahcen
NMAR
03:07:26
9.
MULUBERHAN Henok
NERI
03:07:26
10.
GEBREMARIAM Fiseha
NETH
03:07:26
11.
NIKIEMA Abdoul Aziz
NBUR
03:07:26
12.
HOLLER Nikodemus
BAI
03:07:26
13.
NOUISRI Ali
NTUN
03:07:26
14.
HABTOM Micheal
NERI
03:07:26
15.
TESFOM Sirak
NERI
03:07:26
16.
MARQUE PORTO Alejandro Manuel
STA
03:07:26
17.
KIPKEMBOI Salim
BAI
03:07:26
18.
KAMZONG ABESSOLO Clovis
NCMR
03:07:26
19.
NOCENTINI Rinaldo
STA
03:07:26
20.
NAULEAU Bryan
TDE
03:07:26
1
Erretiratzeak
52.
MUNYANEZA Didier
NRWA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika