Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta ao Alentejo
2019
(2.2)
Portugal / 20 Martxoa - 24 Martxoa
Edition: 37 (802.1 Km)
Winner:
RODRIGUES João
2018
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
João Rodrigues
POR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
MOREIRA Mauricio
2019
RODRIGUES João
2018
MENDONÇA Luís
2017
BARBERO CUESTA Carlos
2016
MAS NICOLAU Enric
2015
BERNAS Pawel
2014
BARBERO CUESTA Carlos
2013
STUYVEN Jasper
2011
SISKEVICIUS Evaldas
2010
BLANCO RODRIGUEZ David
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 1 >
Montemor-o-Novo
-
Moura
20 Martxoa
/ 208.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:06:43
SANZ UNZUE Enrique
Laisterketako Liderra
:
05:06:43
SANZ UNZUE Enrique
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
05:06:43
2.
MENDONÇA Luís
RPB
05:06:43
3.
GARCÍA DE MATEOS RUBIO Vicente
AVL
05:06:43
4.
CULLAIGH Gabriel
WGN
05:06:43
5.
BARTHE Cyril
EUS
05:06:43
6.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
EUK
05:06:43
7.
BRITTON Rhys
UGBR
05:06:43
8.
GRIGORIEV Alexander
STA
05:06:43
9.
GOMES Luís
RPB
05:06:43
10.
FOSS Tobias
UXT
05:06:43
11.
SILVA Rafael Jorge Magalhães
EFP
05:06:43
12.
CALDEIRA Samuel José Rodrigues
W52
05:06:43
13.
ALARCON GARCIA Raul
W52
05:06:43
14.
VDOVIN Alexander
LOK
05:06:43
15.
NOCENTINI Rinaldo
STA
05:06:43
16.
GONZALEZ Mario
EUS
05:06:43
17.
RODRIGUES João
W52
05:06:43
18.
JENNER Samuel
WGN
05:06:43
19.
JUARISTI ARRIETA Txomin
EUK
05:06:43
20.
FERNANDES COSTA Fábio Manuel
UIO
05:06:43
1
Erretiratzeak
146.
ALONSO FLORES Mikel
EUK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika