Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi
2019
(2.1)
(Tour d'Occitanie)
France / 20 Ekaina - 23 Ekaina
Edition: 1 (691.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Edizioak
2022
2021
2020
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
WOODS Michael
2021
PEDRERO LOPEZ Antonio
2020
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2019
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Gers
-
Astarac Arros en Gascogne
23 Ekaina
/ 154.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:35:57
DEMARE Arnaud
Laisterketako Liderra
:
18:04:42
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEMARE Arnaud
GFC
03:35:57
2.
MODOLO Sacha
EF1
00:00:00
3.
SIMON Julien
COF
00:00:00
4.
GONZALEZ ARRIBAS David
CJR
00:00:00
5.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:00
6.
MALDONADO Anthony
AUB
00:00:00
7.
EL FARES Julien
DMP
00:00:00
8.
CHERNETSKII Sergei
CJR
00:00:00
9.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
EUS
00:00:00
10.
MATÉ MARDONES Luis Ángel
COF
00:00:00
11.
DUNBAR Eddie
INS
00:00:00
12.
FEILLU Brice
PCB
00:00:00
13.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
00:00:00
14.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:00:00
15.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
ICA
00:00:00
16.
CARDIS Romain
TDE
00:00:00
17.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
00:00:00
18.
ITURRIA SEGUROLA Mikel
EUS
00:00:00
19.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
00:00:00
20.
BARCELÓ ARAGÓN Fernando
EUS
00:00:00
3
Erretiratzeak
3.
CASTRILLO ZAPATER Jaime
MOV
DNF
61.
FERASSE Thibault
RLM
DNF
123.
MANZIN Lorrenzo
VCB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika