Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Taiwan
2019
(2.1)
Taiwan / 17 Martxoa - 21 Martxoa
(730.2 Km)
Winner:
CLARKE Jonathan
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Clarke Jonathan
AUS
Edizioak
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DYBALL Ben
2020
WHITE Nicholas
2019
CLARKE Jonathan
2018
ARASHIRO Yukiya
2017
PRADES Benjamín
2016
HUCKER Robbie
2015
POURSEYEDI GOLAKHOUR Mirsamad
2014
DI GREGORIO Rémy
2013
SULZBERGER Bernard
2012
POLLOCK Rhys
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Nantou County Hall
-
Sun Moon Lake Xiang
20 Martxoa
/ 166.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:58:21
PICCOLI James
Laisterketako Liderra
:
12:17:54
CLARKE Jonathan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PICCOLI James
ELV
03:58:21
2.
CLARKE Jonathan
FPC
03:58:21
3.
VAN EMPEL Etienne
THR
03:58:21
4.
BOWDEN Scott
BLN
03:58:21
5.
NAKANE Hideto
NIP
03:58:21
6.
MASUDA Nariyuki
NJPN
03:58:21
7.
PRITZEN Marc
NRSA
03:58:21
8.
EWART Jesse
TSC
03:58:21
9.
ITO Masakazu
NIP
03:58:21
10.
FENG Chun Kai
NTPE
03:58:21
11.
LEBAS Thomas
KIN
03:58:21
12.
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander
MZN
03:58:21
13.
CHOY Hiu Fung
HKS
03:58:21
14.
BRADBURY Edmund
MPC
03:58:21
15.
OVECHKIN Artem
TSG
03:58:21
16.
FORTUNATO Lorenzo
THR
03:58:21
17.
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés
MZN
03:58:21
18.
OCHOA CAMARGO Diego Antonio
MZN
03:58:21
19.
NIV Guy
ICA
03:58:21
20.
KOISHI Yuma
NJPN
03:58:21
2
Erretiratzeak
121.
LIU Manduo
MSS
DNF
181.
VAN HEERDEN Eddie
NRSA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika