Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of China I
2019
(2.1)
China / 7 Iraila - 14 Iraila
Edition: 10 (645.9 Km)
Winner:
MEIJERS Jeroen
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Jeroen Meijers
NED
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MEIJERS Jeroen
2018
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
BERTAZZO Liam
2016
BONUSI Raffaello
2015
COLLI Daniele
2014
GRADEK Kamil
2013
POZDNYAKOV Kirill
2012
PEDERSEN Martin
2011
KHALMURATOV Muradjan
2010
MÜLLER Dirk
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Chengde Yongqian
-
Chengde Yongqian
8 Iraila
/ 7.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:09:17
MAESTRI Mirco
Laisterketako Liderra
:
02:15:38
MAESTRI Mirco
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MAESTRI Mirco
BRD
00:09:17
2.
MCCORMICK Hayden
BLN
00:09:24
3.
OVECHKIN Artem
TSG
00:09:26
4.
CHRISTIE-JOHNSTON Alastair
BLN
00:09:28
5.
SAMOILAU Branislau
MCC
00:09:30
6.
DU PLOOY Rohan
PRO
00:09:32
7.
VAN HEERDEN Eddie
PRO
00:09:32
8.
BERGSTRÖM FRISK Hannes
MPC
00:09:34
9.
GIBSON Matthew
BBH
00:09:35
10.
HAUGSVAER Sindre
MPC
00:09:35
11.
MAIKIN Roman
MCC
00:09:36
12.
FUENTES PANIEGO Ángel
BBH
00:09:36
13.
EEFTING Roy
MPC
00:09:37
14.
PAPOK Siarhei
MCC
00:09:37
15.
WARD Tristan
BLN
00:09:39
16.
FERNANDES José Neves
BBH
00:09:39
17.
SIMION Paolo
BRD
00:09:40
18.
FRAPPORTI Mattia
ANS
00:09:41
19.
DAVIDENOK Ilya
XDS
00:09:43
20.
VOLKERS Samuel
MPC
00:09:43
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika