Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a San Juan Internacional
2020
(2.Pro)
(Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan)
Argentina / 26 Urtarrila - 2 Otsaila
Edition: 38 (1004.3 Km)
Winner:
EVENEPOEL Remco
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Remco Evenepoel
BEL
Edizioak
2020
2019
2018
2017
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
EVENEPOEL Remco
2019
ANACONA Winner Anrew
2018
NAJAR Gonzalo Joaquin
2017
MOLLEMA Bauke
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
San José de Jáchal
-
Valle Fértil (Villa San Agustín)
29 Urtarrila
/ 185.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:08:03
GAVIRIA RENDON Fernando
Laisterketako Liderra
:
11:42:38
EVENEPOEL Remco
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GAVIRIA RENDON Fernando
UAD
04:08:03
2.
BARBIER Rudy
ISN
04:08:03
3.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
04:08:03
4.
SAGAN Peter
BOH
04:08:03
5.
ALLEGAERT Piet
COF
04:08:03
6.
VAN LERBERGHE Bert
DQT
04:08:03
7.
BENFATTO Marco
BCF
04:08:03
8.
BELLETTI Manuel
ANS
04:08:03
9.
NARANJO SANCHEZ Nicolás Javier
AVF
04:08:03
10.
RICHEZE Maximiliano Ariel
UAD
04:08:03
11.
MCCABE Travis
ISN
04:08:03
12.
GADAY OROZCO Lucas Manuel
NARG
04:08:03
13.
RICHEZE Mauro Abel
TPC
04:08:03
14.
APPOLLONIO Davide
AMO
04:08:03
15.
JOYCE Colin
RLY
04:08:03
16.
MILAN Jonathan
NITA
04:08:03
17.
SOTO MARTINEZ Nelson Andres
CTA
04:08:03
18.
GRIGORIEV Alexander
ATM
04:08:03
19.
BOGDANOVICS Maris
AMO
04:08:03
20.
STASH Mamyr
NRUS
04:08:03
2
Erretiratzeak
131.
QUIROZ AYALA Oscar Adalberto
CTA
DNF
231.
BRITO RONZANI Felipe Aparecido
NBRA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika