Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2020
(2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 3 Iraila - 9 Iraila
Edition: 18 (843.4 Km)
Winner:
STEPHENS Lauren
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Lauren Stephens
USA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Saint-Martin-D’Ardèche
-
Bourg-Saint-Andéol
3 Iraila
/ 90.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:27:44
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
Laisterketako Liderra
:
02:27:44
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
ALE
02:27:44
2.
CORDON-RAGOT Audrey
TFS
00:00:05
3.
GONZALEZ BLANCO Alicia
MOV
00:00:05
4.
STEPHENS Lauren
TIB
00:00:05
5.
GUILMAN Victorie
FDJ
00:00:05
6.
KASTELIJN Yara
CIM
00:00:05
7.
POIDEVIN Sara
RLW
00:00:05
8.
VAN DER HEIJDEN Inge
CIM
00:00:05
9.
PATIÑO BEDOYA Paula Andrea
MOV
00:00:05
10.
PINTAR Ursa
ALE
00:00:05
11.
MERINO CORTAZAR Eider
MOV
00:00:05
12.
KIESENHOFER Anna
NAUT
00:00:05
13.
GERAULT Lena
00:00:05
14.
LEVENEZ Sandra
ARK
00:00:05
15.
ALLIN Pauline
ARK
00:00:05
16.
ZIGART Urska
ALE
00:00:05
17.
GUARISCHI Barbara
MOV
00:01:01
18.
HOSKING Chloe
RLW
00:01:01
19.
CROMWELL Tiffany
CSR
00:01:01
20.
WILKOS Katarzyna
00:01:01
10
Erretiratzeak
103.
FEYTENS Ellen
LCW
OTL
106.
BOROWSKA Aleksandra
LCW
DNF
125.
ARNOUDO Samantha
BPK
DNF
201.
RIABCHENKO Tetyana
NUKR
DNS
202.
SOLOVEY Ganna
NUKR
DNS
203.
MELNYCHUK Viktoriia
NUKR
DNS
204.
VYSOTSKA Yevgenia
NUKR
DNS
205.
SHEKEL Olga
NUKR
DNS
206.
KULYNYCH Olha
NUKR
DNS
255.
BOGAERTS Wietske
ERES
OTL
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika