Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Vuelta ciclista a España
2021
(2.UWT)
(Vuelta a España)
Spain / 14 Abuztua - 5 Iraila
Edition: 76 (3415.1 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(21)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1950
1948
1947
1946
1945
1942
1941
1936
1935
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EVENEPOEL Remco
2021
ROGLIC Primoz
2020
ROGLIC Primoz
2019
ROGLIC Primoz
2018
YATES Simon
2017
FROOME Christopher
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
ARU Fabio
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
HORNER Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16
|
17
|
18
|
19
|
20
|
21
Hurrengoa
Etapa 13 >
Belmez
-
Villanueva de la Serena
27 Abuztua
/ 203.70 kilometer / Hasiera: 12:32 / Helmuga: 17:30
Etapa irabazlea
:
04:58:23
SENECHAL Florian
Laisterketako Liderra
:
50:31:52
EIKING Odd Christian
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SENECHAL Florian
DQT
04:58:23
2.
TRENTIN Matteo
UAD
00:00:00
3.
DAINESE Alberto
DSM
00:00:02
4.
MEZGEC Luka
BEX
00:00:03
5.
DEWULF Stan
ACT
00:00:03
6.
ALLEGAERT Piet
COF
00:00:03
7.
EINHORN Itamar
ISN
00:00:03
8.
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
EUS
00:00:03
9.
OLIVEIRA Rui
UAD
00:00:03
10.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
IGD
00:00:06
11.
KRIEGER Alexander
AFC
00:00:09
12.
VAN LERBERGHE Bert
DQT
00:00:09
13.
MODOLO Sacha
AFC
00:00:11
14.
MINALI Riccardo
IWG
00:00:11
15.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
00:00:11
16.
DENZ Nico
DSM
00:00:11
17.
MEEUS Jordi
BOH
00:00:11
18.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
00:00:11
19.
YATES Adam
IGD
00:00:11
20.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
MOV
00:00:11
2
Erretiratzeak
33.
FRAILE MATARRANZ Omar
AST
DNS
57.
SCHACHMANN Maximilian
BOH
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika