Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ladies Tour of Norway
2021
(2.WWT)
Norway / 12 Abuztua - 15 Abuztua
Edition: 7 (573.1 Km)
Winner:
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Annemiek Van Vleuten
NED
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2021
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
VOS Marianne
2018
VOS Marianne
2017
VOS Marianne
2016
BRAND Lucinda
2015
GUARNIER Megan
2014
VAN DER BREGGEN Anna
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Askim
-
Mysen
13 Abuztua
/ 145.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:40:01
MARKUS Riejanne
Laisterketako Liderra
:
07:18:06
MARKUS Riejanne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARKUS Riejanne
JVW
03:40:01
2.
LABECKI-RIVERA Coryn
DSM
03:40:03
3.
JACKSON Alison
LIV
03:40:03
4.
CHABBEY Elise
CSR
03:40:03
5.
CANT Sanne
PLP
03:40:03
6.
BRAND Lucinda
TFS
03:40:03
7.
ROY Sarah
BEX
03:40:03
8.
GASPARRINI Eleonora Camilla
VAL
03:40:03
9.
BORGLI Stine Andersen
FDJ
03:40:03
10.
FAULKNER Kristen
TIB
03:40:03
11.
DUVAL Eugénie
FDJ
03:40:03
12.
GASKJENN Ingvild
HPU
03:40:03
13.
MAJERUS Christine
SDW
03:40:03
14.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
FDJ
03:40:03
15.
YSLAND Anne Dorthe
HPU
03:40:03
16.
BARNES Hannah
CSR
03:40:03
17.
GUARISCHI Barbara
MOV
03:40:03
18.
MACKAIJ Floortje
DSM
03:40:03
19.
OTTESTAD Mie Bjørndal
NNOR
03:40:03
20.
BREDEWOLD Mischa
PHV
03:40:03
3
Erretiratzeak
1.
HENDERSON Anna
JVW
DNS
12.
CAVALLI Marta
FDJ
DNF
134.
JONGERIUS Claudia
CCT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika