Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour du Rwanda
2021
(2.1)
(Tour du Rwanda)
Rwanda / 2 Maiatza - 9 Maiatza
Edition: 13 (913.3 Km)
Winner:
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Cristian Rodríguez Martin
ESP
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
TESFATSION OCBIT Natnael
2021
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
2020
TESFATSION OCBIT Natnael
2019
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
2018
MUGISHA Samuel
2017
ARERUYA Joseph
2016
NDAYISENGA Valens
2015
NSENGIMANA Jean Bosco
2014
NDAYISENGA Valens
2013
GIRDLESTONE Dylan
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 4 >
Kigali
-
Musanze
5 Maiatza
/ 123.90 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:13:47
FERRON Valentin
Laisterketako Liderra
:
13:20:18
SÁNCHEZ VERGARA Brayan Stiven
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FERRON Valentin
TDE
03:13:47
2.
ROLLAND Pierre
BBK
03:13:47
3.
MANIZABAYO Eric
BIG
03:13:51
4.
GOYTOM YOSIEF Tomas
NERI
03:14:05
5.
LAGAB Azzedine
NALG
03:14:09
6.
TEUGELS Lennert
TIS
03:14:14
7.
NSENGIMANA Jean Bosco
NRWA
03:14:33
8.
SÁNCHEZ VERGARA Brayan Stiven
MED
03:15:16
9.
BOILEAU Alan
BBK
03:15:16
10.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
ANS
03:15:16
11.
PACHER Quentin
BBK
03:15:16
12.
PICCOLI James
ISN
03:15:16
13.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
TSG
03:15:16
14.
HOEHN Alex
WGC
03:15:16
15.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
03:15:16
16.
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
TDE
03:15:16
17.
VUILLERMOZ Alexis
TDE
03:15:16
18.
MAIN Kent
PRO
03:15:16
19.
UMBA LOPEZ Abner Santiago
ANS
03:15:16
20.
ZERAY Nahom
NERI
03:15:16
1
Erretiratzeak
143.
PETROV Spencer
WGC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika