Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2021
(2.1)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 8 Iraila - 14 Iraila
Edition: 19 (821.6 Km)
Winner:
THOMAS Leah
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Leah Thomas
USA
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Anduze
-
Goudargues
13 Iraila
/ 138.52 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:33:57
CAMPBELL Teniel
Laisterketako Liderra
:
20:55:08
THOMAS Leah
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAMPBELL Teniel
BEX
03:33:57
2.
KESSLER Nina
TIB
00:00:00
3.
HANSON Lauretta
TFS
00:00:00
4.
BENITO PELLICER Mireia
MAT
00:00:00
5.
RATTO Rossella
CCT
00:00:00
6.
TERUEL RIBES Alba
MOV
00:00:00
7.
MCGOWAN Ayesha
LIV
00:00:00
8.
RAGUSA Katia
MNX
00:00:00
9.
FOUQUENET Amandine
ARK
00:00:00
10.
VALSECCHI Silvia
BPK
00:00:00
11.
ESPÍNOLA Agua Marina
MAT
00:00:00
12.
TOMASI Laura
ALE
00:00:00
13.
KOREVAAR Jeanne
LIV
00:03:28
14.
WILKOS Katarzyna
00:03:28
15.
JOUNIER Lucie
ARK
00:03:28
16.
GARCIA CAÑELLAS Margarita Victoria
ALE
00:03:28
17.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
MOV
00:03:28
18.
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
00:03:28
19.
BASTIANELLI Marta
ALE
00:03:28
20.
WASMUS Nienke
GKT
00:03:28
6
Erretiratzeak
36.
WINDER Ruth
TFS
DNF
45.
STULTIENS Sabrina
LIV
DNF
92.
ALLIONE Marine
SRC
DNF
113.
POPELIER Lotte
DVE
DNF
153.
KOOL Charlotte
NXG
DNF
172.
PEDROSA Diana
FAR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika