Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida
2006
(2.1)
Spain / 1 Martxoa - 5 Martxoa
Edition: 26 (641.6 Km)
Winner:
GONZALEZ CAPILLA Santos
2005
2007
© Image: www.vueltamurcia.es
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Santos Gonzalez Capilla
ESP
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
COVI Alessandro
2021
SOTO GUIRAO Antonio Jesús
2020
MEURISSE Xandro
2019
SANCHEZ GIL Luis Leon
2018
SANCHEZ GIL Luis Leon
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
GILBERT Philippe
2015
TAARAMAE Rein
2014
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2013
NAVARRO GARCIA Daniel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Jumilla
-
Jumilla
3 Martxoa
/ 21.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:25:34
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
(50.691 km/hr)
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
CEI
00:25:34
2.
VINOKOUROV Alexandre
LSW
00:00:10
3.
RICH Michael
GST
00:00:14
4.
GONZALEZ CAPILLA Santos
MOL
00:00:15
5.
FOTHEN Markus
GST
00:00:26
6.
BERNABEU ARMENGOL Vicente David
ECV
00:00:29
7.
BRUSEGHIN Marzio
LAM
00:00:30
8.
VAN DEN BROECK Jurgen
DSC
00:00:30
9.
HRUSKA Jan
MOL
00:00:40
10.
GOMIS LOPEZ Juan
ECV
00:00:43
11.
VICIOSO ARCOS Angel
LSW
00:00:43
12.
MARTINEZ DE ESTEBAN Egoi
DSC
00:00:46
13.
MATVEYEV Sergiy
PAN
00:00:50
14.
MARTINEZ JIMENEZ José Luis
ECV
00:00:55
15.
WAUTERS Marc
RAB
00:01:02
16.
ZBERG Beat
GST
00:01:04
17.
BEPPU Fumiyuki
DSC
00:01:04
18.
VANDENBROUCKE Frank
UNI
00:01:05
19.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
CEI
00:01:06
20.
MENCHOV Denis
RAB
00:01:07
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika