Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Pologne
2001
(2.3)
Poland / 3 September - 9 September
Edition: 58 (1249.0 Km)
Winner:
SOSENKA Ondrej
2000
2002
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Ondrej Sosenka
CZE
Jens Voigt
GER
Ruggero Marzoli
ITA
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1949
1948
1947
1939
1937
1933
1929
1928
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
HAYTER Ethan
2021
ALMEIDA João
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SIVAKOV Pavel
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
TEUNS Dylan
2016
WELLENS Tim
2015
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
2014
MAJKA Rafal
2013
WEENING Pieter
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Volgende
Etappe 3 >
Kolobrzeg
-
Szczecin
5 September
/ 178.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:53:27
BONDARIEW Bogdan
Klassementleider
:
KIRSIPUU Jaan
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BONDARIEW Bogdan
MRO
03:53:27
2.
GRONKIEWICZ Grzegorz
MIK
00:00:00
3.
MINALI Nicola
TAC
00:00:00
4.
KLEMENCIC Zoran
TAC
00:00:00
5.
APOLLONIO Massimo
TAC
00:00:00
6.
WACKER Eugen
MRO
00:00:00
7.
KAMINSKI Mariusz
LEG
00:00:00
8.
LODA Nicola
FAS
00:00:00
9.
TAFI Andrea
MAP
00:00:00
10.
KIRSIPUU Jaan
A2R
00:00:00
11.
DE CLERCQ Hans
LOT
00:00:00
12.
FURLAN Angelo
ALS
00:00:00
13.
PETACCHI Alessandro
FAS
00:00:00
14.
RODRIGUEZ Fred
DFF
00:00:00
15.
SERINA Corrado
ALA
00:00:00
16.
KAMINSKI Marek
SER
00:00:00
17.
COLONNA Federico
CTA
00:00:00
18.
JEZOWSKI Krzysztof
MIK
00:00:00
19.
PEPOLI Cristian
CTA
00:00:00
20.
KIRCHEN Kim
FAS
00:00:00
3
Uitvallers
49.
BACKSTEDT Magnus
C.A
DNF
53.
O'GRADY Stuart
C.A
DNF
140.
SENDAL Pawel
NPOL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken