Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2012
(2.2)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 3 Iraila - 8 Iraila
Edition: 10 (555.3 Km)
Winner:
POOLEY Emma
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Emma Pooley
GBR
Tweets by @tcfia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
St Sauveur de Montagut
-
Cruas
6 Iraila
/ 128.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:55:59
NUMAINVILLE Joëlle
Laisterketako Liderra
:
09:59:14
POOLEY Emma
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NUMAINVILLE Joëlle
NCAN
03:55:59
2.
AMIALIUSIK Alena
BPK
00:00:00
3.
COLLINS Emily
00:00:00
4.
LAWS Sharon
00:00:00
5.
HANNES Kaat
LHL
00:00:00
6.
CANUEL Karol-Ann
FUT
00:00:00
7.
BOROVYCHENKO Ivanna
NUKR
00:00:00
8.
RYAN Carla
00:00:00
9.
DE VUYST Sofie
LHL
00:00:00
10.
KIRCHMANN Leah
NCAN
00:00:00
11.
MCGRATH Kristin
NUSA
00:00:00
12.
NEYLAN Rachel
00:00:00
13.
NILSSON Hanna
00:00:00
14.
POOLEY Emma
00:00:00
15.
CORDON-RAGOT Audrey
FUT
00:00:00
16.
PAVLUKHINA Olena
NUKR
00:00:00
17.
PITEL Edwige
NFRA
00:00:00
18.
RIVAT Amelie
FUT
00:00:00
19.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
LHL
00:00:00
20.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BPD
00:00:00
6
Erretiratzeak
0.
NAHIRNA Anna
DNF
22.
DONOHUE Erin
NUSA
DNF
121.
LOZE Ludivine
DNF
186.
REBMANN Jasmin
DNF
192.
BREYNE Mariska
DNS
203.
BRULEE Latoya
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika