Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Critérium du Dauphiné
2015
(2.UWT)
France / 7 Ekaina - 14 Ekaina
Edition: 67 (1213.0 Km)
Winner:
FROOME Christopher
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Christopher Froome
GBR
2
Fans
Roelof Davids
Brian Hubeaux1
Tweets by @dauphine
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
PORTE Richie
2020
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
2019
FUGLSANG Jakob
2018
THOMAS Geraint
2017
FUGLSANG Jakob
2016
FROOME Christopher
2015
FROOME Christopher
2014
TALANSKY Andrew
2013
FROOME Christopher
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 2 >
Le Bourget-du-Lac
-
Villars-les-Dombes
8 Ekaina
/ 173.00 kilometer / Hasiera: 10:30 / Helmuga: 14:45
Etapa irabazlea
:
04:23:46
BOUHANNI Nacer
Laisterketako Liderra
:
07:30:27
KENNAUGH Peter
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOUHANNI Nacer
COF
04:23:46
2.
DUMOULIN Samuel
ALM
00:00:00
3.
MODOLO Sacha
LAM
00:00:00
4.
BOASSON HAGEN Edvald
MTN
00:00:00
5.
TSATEVITCH Alexey
KAT
00:00:00
6.
VAN GENECHTEN Jonas
IAM
00:00:00
7.
KEUKELEIRE Jens
OGE
00:00:00
8.
NAVARDAUSKAS Ramunas
TCG
00:00:00
9.
MARTINEZ Yannick
EUC
00:00:00
10.
MEZGEC Luka
TGA
00:00:00
11.
DELAGE Mickael
FDJ
00:00:00
12.
BEPPU Fumiyuki
TFR
00:00:00
13.
BENOOT Tiesj
LTS
00:00:00
14.
VAN WINDEN Dennis
TLJ
00:00:00
15.
ALAPHILIPPE Julian
EQS
00:00:00
16.
MCCARTHY Jay
TCS
00:00:00
17.
VOSS Paul
BOA
00:00:00
18.
REYNES MIMO Vicente
IAM
00:00:00
19.
PIMENTA COSTA MENDES José Joao
BOA
00:00:00
20.
HAAS Nathan
TCG
00:00:00
1
Erretiratzeak
176.
PICHON Laurent
FDJ
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika