Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Cycliste Féminin International de l'Ardèche
2015
(2.2)
(Tour Cycliste Féminin International Ardèche)
France / 2 Iraila - 7 Iraila
Edition: 13 (634.6 Km)
Winner:
WILES Tayler
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tayler Wiles
USA
Tweets by @tcfia
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
NIEDERMAIER Antonia
2021
THOMAS Leah
2020
STEPHENS Lauren
2019
VOS Marianne
2018
NIEWIADOMA Katarzyna
2017
KENNEDY Lucy
2016
OLIVEIRA Flavia
2015
WILES Tayler
2014
VILLUMSEN Linda Melanie
2013
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
La Grand Combe
-
Mont Lozère
5 Iraila
/ 97.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:29:54
DOEBEL-HICKOK Kristabel
Laisterketako Liderra
:
11:18:40
WILES Tayler
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
TIB
03:29:54
2.
JASINSKA Malgorzta
ALE
00:00:00
3.
ALBRECHT Lex
00:00:00
4.
POTOKINA Anna
SEF
00:00:06
5.
FERNANDES DA SOUZA Uenia
ALE
00:00:34
6.
LORVIK Ingrid
NNOR
00:01:15
7.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
NESP
00:01:15
8.
CAUZ Francesca
ALE
00:01:15
9.
WILES Tayler
00:01:15
10.
STEPHENS Lauren
TIB
00:01:15
11.
PRETORIUS - KACHELHOFFER An-Li
NRSA
00:01:15
12.
STANDER Cherise
NRSA
00:01:15
13.
ERAUD Séverine
FUT
00:01:15
14.
RAUCK KOMANSKI Lauren
T16
00:01:15
15.
RATTO Rossella
00:01:21
16.
MERINO CORTAZAR Eider
LTK
00:01:27
17.
ZANNER Beate
EMXX
00:01:27
18.
HAMMES Kathrin
TIB
00:01:27
19.
VYSOTSKA Yevgenia
SEF
00:01:27
20.
REIS Daniela
EDNP
00:01:31
7
Erretiratzeak
4.
JABUNKAJA Kristina
NLTU
DNF
21.
WELLS Kimberley
NAUS
DNS
102.
GUTIERREZ RUIZ Sheyla
LTK
DNS
144.
LECHNER Corinna
EMXX
DNF
156.
RYAN Kendall
TIB
DNF
182.
OLIYNYK Olena
ETCF
DNF
212.
VERHOEVEN Pauline
EDNP
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika