Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour of Estonia
2016
(2.1)
Estonia / 27 Mei - 28 Mei
(334.0 Km)
Winner:
STEPNIAK Grzegorz
2015
2017
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Grzegorz Stepniak
POL
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SISKEVICIUS Evaldas
2021
LAUK Karl Patrick
2019
RÄIM Mihkel
2018
STEPNIAK Grzegorz
2017
LAUK Karl Patrick
2016
STEPNIAK Grzegorz
2015
LAAS Martin
2014
GROSU Eduard Michael
2013
JOEAAR Gert
Vorige
1
|
2
Etappe 2 >
Tartu
-
Tartu
28 Mei
/ 144.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:12:30
MAIKIN Roman
Klassementleider
:
07:15:41
STEPNIAK Grzegorz
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MAIKIN Roman
GAZ
03:12:30
2.
ACKERMANN Pascal
NGER
00:00:00
3.
PAPOK Siarhei
MCC
00:00:00
4.
STEPNIAK Grzegorz
CCC
00:00:00
5.
BENGTSSON Ludvig
NSWE
00:00:00
6.
RÄIM Mihkel
CAT
00:00:00
7.
BECIS Armands
RBD
00:00:00
8.
VERSCHOOR Martijn
TNN
00:00:00
9.
LIEPINS Emils
RBD
00:00:00
10.
BANASZEK Adrian
VAT
00:00:00
11.
MANNINEN Matti
BLI
00:00:00
12.
FRANCZAK Pawel
VAT
00:00:00
13.
MONCORGE Pierre
BLI
00:00:00
14.
SISKEVICIUS Paulius
SBT
00:00:00
15.
WILSON Edvin
NSWE
00:00:00
16.
DZERVUS Darijus
SBT
00:00:00
17.
KANEPEJS Deins
RBD
00:00:00
18.
LAUK Karl Patrick
NEST
00:00:00
19.
RAMANAU Raman
MCC
00:00:00
20.
TEFRE LUNDER Nikolai
BLI
00:00:00
15
Uitvallers
6.
TASANE Jaanus
NEST
DNF
16.
BROZYNA Piotr
CCC
DNF
28.
KUSTADINCHEV Roman
GAZ
DNF
31.
CREMERS Ruud
TNN
DNF
46.
STANISZEWSKI Daniel
VAT
DNF
47.
BODNAR Lukasz
VAT
DNF
53.
SERGIS Kaspars
ALB
DNF
76.
HADARI Zohar
CAT
DNF
82.
MUZYCHKIN Anton
MCC
DNF
104.
VIDEIKA Airidas
SBT
DNF
107.
TAUCIUS Jurgis
SBT
DNF
113.
WÆRSTED Syver Westgaard
KRA
DNF
115.
KULSET Kristian
KRA
DNF
123.
RELANTO Erik
NFIN
DNF
125.
SIMOLA Mika
NFIN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken